Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TAKO


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Ocena:
3 oceny

Cena: 1290 zł
Opis produktu

TAKO, Wózek wielofunkcyjny Captiva Mohican

Jeden z popularnych modeli – Captiva Mohican to nowoczesny wielofunkcyjny wózek głęboko- spacerowy, który ma możliwość wpięcia fotelika samochodowego. Wózek ten ma wzmocnioną konstrukcję stelaża o nowoczesnym opływowym ergonomicznym kształcie, wyposażony jest w skrętne przednie koła z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost, co sprawia, że manewrowanie oraz prowadzenie wózka jest prawdziwą przyjemnością. Model w standardzie posiada regulowaną wysokość rączki wykonanej z materiałów spełniających najwyższe standardy (ekoskóra). Istnieje możliwość wpięcia gondoli, siedziska oraz fotelika samochodowego zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Istotna jest także regulacja podgłówka w gondoli oraz możliwość rozłożenia wersji spacerowej do pozycji leżącej, co zapewnia dziecku komfort. Pompowane koła umożliwiają wygodną jazdę w każdym terenie.
Oceny użytkowników produktu 

TAKO, Wózek wielofunkcyjny Captiva Mohican

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-10-02 07:57

Porządny wózek

Uważam że ten wózek jest fajny na miejskie nierówności. Ma porządne amortyzatory. Dzięki temu jazda jest lekka i przyjemna. Skrętne koła jeszcze bardziej ułatwiają manewrowanie. Głęboki kosz na zakupy. Dziecko jest dobrze osłonięte w czasie zimowych dni.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-13 19:53

wózek

Bardzo solidny i porządnie wykonany wózek wielofunkcyjny . Idealny zarówno dla maluszka , jak i trochę większego dziecka . Stonowana , nie krzykliwa kolorystyka idealnie się prezentuje w każdej sytuacji i otoczeniu . Wózek godny polecenia dla nowoczesnych rodziców .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Daria Klekot-Paraszczak
Daria Klekot-Paraszczak

2014-12-05 20:10

Polecam!

Wózek 3 w 1, który sprawdza się na dziurawych miejskich chodnikach i wiejskich wertepach - jeździ na solidnych amortyzatorach. Wielką zaletą są skrętne kółka oraz możliwość głębokiego opuszczania budki, dzięki czemu dzidzia jest porządnie zabezpieczona przed wiatrem czy deszczem, nawet bez konieczności używania folii ochronnej. Posiada stabilny, mocy podnóżek.
Gondola wyposażona w regulację zagłówka, co jest bardzo przydatne np jak dziecko ma skłonności do ulewania, czy jak jest starsze i ciekawe świata, a za małe jeszcze na spacerówkę. Gondola ma płozy i można ją uzywac jako kołyski.
Koszyk jest pojemny, łatwy do montażu i demontażu.
Jedyną wadą jest to, ze jest cięzki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?