Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

EcoWipes


kategoria:

Chusteczki nawilżane


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: ok. 5,99 zł
Opis produktu

Tami MyBaby, Chusteczki do pielęgnacji niemowląt

Suche chusteczki Tami MyBaby są przeznaczone do codziennej pielęgnacji dzieci od 1. dnia życia. Chusteczki są wykonane w 100% z organicznej bawełny, która ulega biodegradacji, a więc nie zanieczyszczają one środowiska. Nie podrażniają i nie powodują alergii (są testowane dermatologicznie). Nie zawierają żadnych szkodliwych dodatków. 
Można je wykorzystywać zarówno na sucho (do osuszania całego ciała), jak i na mokro (np. podczas kąpieli jako myjki czy do przemywania oczu czy buzi, fałdek skóry itp.).  Chusteczki są miękkie, delikatne i nie rwą się. 
Chusteczki pielęgnacyjne zapakowane są w wygodny kartonik, który zabezpiecza je przed zanieczyszczeniami. 
Chusteczki Tami MyBaby mają certyfikaty Ecocert i GOTS (Global Organic Textile Standard), potwierdzające, że są one wykonane z produktów ekologicznych wyprodukowanych w naturalny sposób. 
Bawełna organiczna jest pozyskiwana tylko z ekologicznych upraw, w których gleba nie była poddawana działaniu środków chemicznych i pestycydów przez minimum 3 lata. 
Na certyfikowanych plantacjach rośnie ona zgodnie ze swoim naturalnym cyklem rozwoju, bez użycia nawozów przyspieszających jej wzrost. 
Opakowanie zawiera 30 sztuk. Rozmiar pojedynczej chusteczki: 18x18 cm. 
Chusteczki pielęgnacyjne są dostępne m.in. w drogeriach Rossmann. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Tami MyBaby, Chusteczki do pielęgnacji niemowląt

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-03 13:13

uwielbiam

Moje ulubione chusteczki. Stosuje je głównie do mycia podczas kąpieli. Idealnie się sprawdzają jako myjka, łagodnie myją i nie podrażniają skóry. Podoba mi się to że dodatkowo są ekologiczne. Przydatne przy malutkim dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2015-12-15 12:04

Super

Chusteczki, które sprawdziły się u nas. Bardzo delikatne dla skóry niemowlaka. Łatwo osuszają ale też delitaknie i skutecznie czyszczą. Można je zamoczyć wodą i umyć dziecko w fałdkach, co jest skuteczne i nie powoduje podrażnień i zaczerwienień wrażliwej skóry.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?