Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Taneczne szaleństwo

| aktualizacja: 31.08.2010 | 0

Szkoła tańca dla dzieci Egurrola Dance Kids obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji wystąpią jej podopieczni i gwiazdy programów You Can Dance i Tańca z Gwiazdami.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Pomysłodawcą i twórcą projektu jest Agustin Egurrola - uznany tancerz i choreograf, juror programu You Can Dance i główny choreograf Tańca z Gwiazdami. Egurrola Dance Kids to jedna z pięciu szkół tańca, w której najmłodsi uczą się jazzu, hip hopu, videoclip dance'u, tańca towarzyskiego ,break dance'u, a nawet baletu. Szkoła cieszy się uznaniem, bo na sześciu profesjonalnie wyposażonych salach tańca uczą utytułowani instruktorzy.

4. i 5. września 2010 r. Blue City stanie się centrum zabawy i miejscem Tanecznego Szaleństwa z Egurrola Dance Kids i Cartoon Network. Przez dwa dni, w godzinach 12.00-18.00, wystąpią najlepsze zespoły Egurrola Dance Kids, tancerze You Can Dance i Tańca z Gwiazdami. Urodzinowe świętowanie zaszczycą postaci kreskówek- Scooby Doo, Chowder i Boo, a konkursy z nagrodami rozruszają głowy. O nogi zadbają instruktorzy Cartoon Network Dance Club'u, którzy poprowadzą warsztaty taneczne. Jak przystało na prawdziwe urodziny będzie tort, zabawy i mnóstwo atrakcji.


separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?