Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tanie podróżowanie - internetowe promocje

| aktualizacja: 07.12.2012 | 0

Kody rabatowe i promocje dostępne w internecie to gwarancja taniego podróżowania poza sezonem.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dziecko, podróż, wakacje, samolot
Koleżanki w pracy nie mówią już o niczym innym, jak tylko o przepisach na wigilijne potrawy i o pomysłach na prezenty dla bliskich? Reszta pracowników ma już ich dosyć i ucieka w sarkazm i ironię. W domu atmosfera także staje się napięta i nerwowa.

A gdyby tak uciec jesienno – zimowej depresji, powszechnym napięciom i przedwczesnym, nachalnym promocjom świątecznym? Może w tych okolicznościach warto poszukać równowagi, oderwać się od rzeczywistości i… po prostu wyjechać? Zapomnieć o obowiązkach, zająć się sobą, spędzić czas z rodziną?

Rodzinna wycieczka poza sezonem

W Polsce podróże zagraniczne, szczególnie w okresie przedświątecznym, to dla wielu osób prawdziwa ekstrawagancja. Większość rodzin planuje wyjazdy na okres wakacyjny, zazwyczaj na sierpień, dopasowując je do planu zajęć szkolnych swoich dzieci. Główny kierunek – Bałtyk i Mazury – nie zawsze spełniają oczekiwania, witając podróżnych chłodem, a często deszczem. Powoli, nieśmiało, przychodzi do nas jednak moda na podróżowanie poza sezonem, które jest nie tylko tańsze, ale czasem pozwala uniknąć kłótni w pracy o dogodny termin urlopu. Jest to ciekawa propozycja głównie dla osób, które nie posiadają dzieci w wieku szkolnym. Wakacje w późniejszym terminie to z punktu widzenia rodzica szansa na kameralną atmosferę, ale również większa gwarancja bezpieczeństwa dla nas i naszego dziecka. Zatłoczone kurorty, ulice oraz restauracje w pełni sezonu potrafią skutecznie zniechęcić nawet do najbardziej atrakcyjnych miejsc.

Opcji jest wiele – tydzień lub dwa w egzotyce dalszej, ale i tej bliższej, najpopularniejszej wśród naszych rodaków, czyli w Egipcie, Tunezji czy na Wyspach Kanaryjskich, czy tzw. „city breaks”, oznaczające wypady weekendowe, głównie po Europie. Amsterdam, Londyn, Madryt czy Goeteborg mogą być o tej porze równie fascynujące co latem.

Tanie podróżowanie

Wybierając się na wakacje w okresie jesień – zima warto rozejrzeć się za dodatkowymi promocjami. W tym czasie wiele hoteli i przewoźników szykuje oferty specjalne. Portale oferujące zniżki i kody promocyjne, m.in. nowy na polskim rynku www.CupoNation.pl, proponują dodatkową oszczędność w postaci kodów rabatowych. Obecnie na stronie www.cuponation.pl/podroze-i-wakacje-promocje można znaleźć ciekawe kody rabatowe na bilety lotnicze, a także rejsy promem StenaLine do Szwecji.

Warto rozejrzeć się za atrakcyjnymi opcjami jesienno-zimowego wypoczynku. Urlop w tym okresie pozwoli nam nie tylko zachować równowagę i nie poddać się przedświątecznemu szaleństwu, ale również znacznie zaoszczędzić. Szczególnie dla zapracowanych rodziców wyjazd poza sezonem jest szansą na odpoczynek w rodzinnej i relaksującej atmosferze, w czasie kiedy koledzy z pracy 
w kałużach lub zaspach próbują dotrzeć do wyziębionego biura.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?