Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Angelini Pharma Polska


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Pojemność: 140 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
3 oceny

Cena: 35 zł
Opis produktu

Tantum Rosa, roztwór dopochwowy

Tantum Rosa roztwór dopochwowy to nowoczesny i bezpieczny lek dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia. Podobnie jak Tantum Rosa w saszetkach zawiera aktywny składnik chlorowodorek benzydaminy (niesteroidowy lek przeciwzapalny NLPZ). Benzydamina zawarta w leku działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo, miejscowo znieczulająco i odkażająco. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy, o temperaturze pokojowej, jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie. Dzięki miękkiej, plastikowej butelce z aplikatorem o regulowanej długości, lek można łatwo podać. Roztwór o delikatnym różanym zapachu jest zalecany do stosowania w przypadku: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii. Stosowanie leku wpływa na zmniejszenie intensywności  dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból,  pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.
Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby, w zależności od nasilenia dolegliwości. W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej  niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz. Leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.
Opakowanie zawiera 5 jednorazowych butelek.
Oceny użytkowników produktu 

Tantum Rosa, roztwór dopochwowy

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-10-10 21:27

Ok

Bardzo dobry produkt który przyda się kazdej kobiecie. Pomaga na większość problemów kobiecych które mogą mieć różne podłoże. Najlepiej przyjmować to po konsultacji z lekarzem i pod jego nadzorem. Plusem jest pakowanie w saszetkach jednorazowych. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-25 14:06

Polecam

Super się sprawdza, przyspiesza gojenie się ran. Opuchlizna po kilku dniach schodzi. Przede wszystkim ma działanie przeciwbólowe, umożliwia normalne funkcjonowanie po porodzie i normalne chodzenie. Ja stosowałam go również po usunięciu nadżerki. W oby przypadkach się sprawdził. Jest łatwy w użyciu, nie podrażnia skóry, szybko się go aplikuje. Lek warty swojej ceny, można go kupić bez recepty. Mi go polecił ginekolog.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Gąsiorowska
Magdalena Gąsiorowska

2017-03-14 17:46

szybka ulga po porodzie

Po porodzie naturalnym gdy wróciłam do domu krocze miałam strasznie obolałe i opuchnięte. Ból tył tak okropny, że nie mogłam siedzieć. Synka karmiłam na stojąco, bo nie było innej opcji. Ulgę i ukojenie bardzo szybko przyniósł mi ten produkt. Poleciła mi go położna. Opuchlizna i ból minął praktycznie po kilku zastosowaniach.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?