Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Targi Dziecięce "Baby Care"

aktualizacja: 06.05.2009 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
PostArt Agencja Artystyczna jest organizatorem I Międzynarodowych Tragów Dziecięcych w Polsce „Baby Care". Grupą docelową targów są dzieci w ich rodzice.

I TARGI DZIECIĘCE „BABY CARE”
16-17.05.2009 KRAKÓWImpreza targowa odbędzie się 16-17 maja 2009 roku w Krakowie ul. Centralna 41 A. Głównym sponsorem imprezy jest Telewizja Cyfrowa „N” oraz program dziecięcy „Baby TV”.

Głównym założeniem targów „Baby Care” jest skupienie w jednym miejscu producentów, dystrybutorów i podmiotów związanych z branżą dziecięcą w celu zaprezentowania najnowszych produktów oraz możliwością nawiązania nowych, atrakcyjnych kontaktów biznesowych na skalę międzynarodową. Targi będą również bardzo dobrą okazją do zapoznania się bezpośrednio z produktami zarówno przez zwiedzających planujących ciąże, ciężarnych, par mających już dzieci, jak i dziadków, znajomych i przyjaciół.

Na targach „Baby Care” zostanie zaprezentowana bogata oferta między innymi artykułów z zakresu: edukacji, jedzenia, bezpieczeństwa, opieki, zabawek, odzieży i obuwia, pokoju dziecięcego, higieny i zdrowia, podróży i czasu wolnego.

Podczas targów zostaną zorganizowane tematyczne seminaria i dyskusje na podium dla wystawców oraz zwiedzających, które pomogą nam znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania dotyczące rozwoju, zdrowia, pielęgnacji i wychowania dziecka, konkursy dla dzieci, pokazy mody dla mamy i dziecka, i wiele innych atrakcji.

Z myślą o rodzicach stworzymy „przedszkole targowe”, w którym będzie można zostawić pociechy. Wyspecjalizowane nianie urozmaicą i wypełnią w sposób kreatywny czas dzieciom podczas nieobecności opiekunów. Powstanie przewijalnia dla maluchów na 7 stanowisk, jak i kuchnia, w której rodzic będzie mógł podgrzać jedzenie i picie, „oaza odpoczynku”, czyli pomieszczenie, w którym zmęczeni rodzice będą mogli odpocząć oraz „Kącik R”, który pozwoli na wymianę informacji pomiędzy rodzicami na różnego rodzaju tematy dotyczące dziecka.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową www.babycare.targi.plseparator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?