Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Targi dla przedsiębiorczych mam i nie tylko

| aktualizacja: 29.07.2015 | 0

Masz własną firmę? A może myślisz o założeniu swojego biznesu w branży dziecięcej? Jeśli tak, koniecznie odwiedź Targi Kid's Biz Fair już 26 i 27 sierpnia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kid's Biz Fair
fot. materiały prasowe
Masz własną firmę w branży dziecięcej i szukasz nowych możliwości rozwoju? A może od dłuższego czasu chodzi ci po głowie pomysł założenia własnego biznesu i szukasz potencjalnych partnerów? Jeśli tak, koniecznie odwiedź targi Kid's Biz Fair już 26 i 27 sierpnia w Warszawie.

Kid's Biz Fair to unikalne spotkanie dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce o charakterze międzynarodowej platformy biznesowej. Podczas tegorocznej, IV edycji, na ponad 1800 m2 swoje najnowsze propozycje, produkty oraz akcesoria dla dzieci i niemowląt zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata. Są wśród nich czołowi międzynarodowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy, a także przedsiębiorcy znani na rynkach lokalnych. Uczestnictwo w Targach potwierdzili reprezentanci: Ukrainy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Pakistanu i Chin.

Najnowsze trendy

Podczas Targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w branży. Podział na sektory, który zapewni ogromną różnorodność i szeroki wachlarz produktów, prezentowanych w siedmiu kategoriach: zabawki indoor/zabawki outdoor, meble i tekstylia, odzież i obuwie, edukacja, higiena, eko, ciąża i okres niemowlęcy.

Szkolenia i spotkania

Podczas Kid's Biz Fair odbędą się również konferencje, warsztaty oraz certyfikowane szkolenia dla przedstawicieli firm działających w branży dziecięcej. Nasi eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem oraz przedstawią najnowsze trendy w zakresie efektywnego prowadzenia biznesu.

Podczas targów będzie można poznać najnowsze trendy w branży, porozmawiać z profesjonalistami, wziąć udział w konferencjach i szkoleniach branżowych, nawiązać kontakty z polskimi i zagranicznymi producentami, dystrybutorami, przedstawicielami sklepów, hurtowni i ośrodków edukacyjnych, a także negocjować ceny na zamówienia produktowe przed okresem świątecznym.
 
Jeśli marzy ci się własny biznes, nie może zabraknąć cię na tegorocznych targach Kid's Biz Fair. Więcej informacji znajdziesz na: www.kidsbizfair.com oraz  www.facebook.com/KidsBizFair

Tegoroczna edycja Targów Kid's Biz Fair odbędzie się pod patronatem Babyonline.pl.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?