Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Targi przedszkolaka

aktualizacja: 28.07.2010 | 0

I edycja Targów Przedszkolaka odbędzie się jesienią 2010 roku, w czterech z największych miast w Polsce: w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Jesienią tego roku rusza pierwsza edycja Targów Przedszkolaka – wydarzenie przygotowane z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, ich Rodzicach i opiekunach, a także dostawcach produktów i usług dla dzieci i wszystkich tych, którzy na co dzień pracują z myślą o dzieciach i dla dzieci.

To niezwykłe wydarzenie. Dlaczego? Bo to świat widziany oczami dziecka, w którym dorośli będą mogli spełniać marzenia najmłodszych członków rodziny, a także zaplanować kolejne etapy rozwoju swoich pociech. I edycja Targów Przedszkolaka odbędzie się jesienią 2010 roku, w czterech z największych miast w Polsce: w Gdańsku (13-14 listopada), we Wrocławiu (20-21 listopada), w Warszawie (27-28 listopada) i w Krakowie (4-5 grudnia).

Z MYŚLĄ O NAJMŁODSZYCH I ICH PRZYSZŁOŚCI

Celem i myślą przewodnią Targów Przedszkolaka jest promocja i upowszechnienie szeroko pojętej edukacji przedszkolnej w całej Polsce, szczególnie wśród rodziców dzieci w przedziale wiekowym 2-6 lat. Ich formuła będzie sprzyjała podwyższaniu świadomości rodziców i opiekunów odnośnie wagi wychowania i edukacji przedszkolnej oraz realizacji obowiązku szkolnego. Projekt ten to przede wszystkim doskonałe narzędzie promocji dla przedszkoli oraz ich metod nauczania, a także dla aktywnej, edukacyjnej i wartościowej formy spędzania wolnego czasu z rodziną.

RÓŻNORODNOŚĆ KRÓLESTWA PRZEDSZKOLAKA
Targi Przedszkolaka to dla Zwiedzających:
- możliwość spotkania w jednym czasie i miejscu przedstawicieli kilkudziesięciu placówek przedszkolnych,
- okazja do spotkań i rozmów z kadrą zarządzającą, pedagogami przedszkolnym i specjalistami dziecięcymi,
- możliwość poszerzenia wiedzy o systemie wychowania przedszkolnego, metodach funkcjonowania przedszkoli oraz programach i zajęciach przez nie prowadzonych.

Swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu Wystawców branży dziecięcej i edukacyjnej, dzięki czemu będzie można poznać m.in. najnowsze trendy w modzie dziecięcej i wyposażeniu pokoi, pełen wachlarz produktów żywnościowych, gamę produktów i usług związanych z pielęgnacją i zdrowiem dziecka, produkty, materiały i wydawnictwa edukacyjne dla najmłodszych i wiele, wiele innych.

DZIAĆ SIĘ BĘDZIE W TYM KRÓLESTWIE
Czas spędzony na Targach Przedszkolaka to czas spędzony z Rodziną. Rodzice mogą go wykorzystać na poszerzenie wiedzy, zdobycie nowych informacji o wychowaniu przedszkolnym, a nawet na zakupy, sprawiając jednocześnie przyjemność swoim dzieciom.
Nie zabraknie spotkań o charakterze merytorycznym w formie seminariów, paneli dyskusyjnych i prezentacji z udziałem specjalistów, poruszających najbardziej aktualną tematykę z zakresu edukacji przedszkolnej a także dotyczącą organizacji i funkcjonowania placówek oświatowych.

Dla odwiedzających Targi Przedszkolaków i przyszłych Przedszkolaków zostanie przygotowane specjalne miejsca zabaw, w których będą mogły spędzić w towarzystwie innych dzieci, opiekunów i animatorów dowolnie dużo czasu, nie nudząc się przy tym ani chwili. Program zabaw będzie zawierał elementy edukacyjne, z jakimi dzieci mogą spotkać się w przedszkolu, co z pewnością rozbudzi ich ciekawość i zachęci je do nauki poprzez zabawę. Wśród atrakcji znajdzie się m.in.: Szkoła tańca, dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, występy artystyczne, malowanie buziek.
Wśród atrakcji towarzyszących Targom Przedszkolaka znajdą się z pewnością liczne Konkursy, do udziału w których zaproszeni będą zarówno Goście odwiedzający Targi, jak i Wystawcy.
Nie zabraknie wspólnych gier i zabaw zręcznościowych z nagrodami, konkursów plastycznych i tanecznych. Wystawcy zaś powalczą o nagrodę za najoryginalniejsze i najbardziej zachwycające stoisko każdej z krain. Laureatami tego konkursu zostaną Wystawcy wskazani przez dzieci.

PATRONI, PARTNERZY

Zaufali nam i swojego poparcia udzielili:
• Minister Edukacji Narodowej - Patron Honorowy Targów
• Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska i Pomorski
• Kurator Oświaty - Patroni edycji gdańskiej
• Marszałek Województwa Mazowieckiego - Patron edycji warszawskiej
• Prezydent Miasta Wrocławia - Patron edycji wrocławskiej
• Fundacja Instytut Nowoczesnej Edukacji - Partner Merytoryczny

Partnerami Targów są: Centrum Zdrowia Dziecka, SMYK i Edukado

Medialnie wspierają nas: BLIŻEJ PRZEDSZKOLA, Branża Dziecięca, MULTIKINO, Twoje Dziecko, MiastoDzieci.pl, CzasDzieci.pl, Gaga i MiejscaDzieci.pl, babyonline.plWięcej na  www.targiprzedszkolaka.pl
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?