Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Targi zajęć pozalekcyjnych we Wrocławiu

| aktualizacja: 04.09.2014 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Materiały prasowe
Masz utalentowane dziecko i chcesz, by uczęszczało na dodatkowe lekcje baletu, śpiewu, czy gry na harfie? Skorzystaj z okazji i przyjdź w najbliższą sobotę, 6 września, w Pasażu Grunwaldzkim na Targi Zajęć Pozalekcyjnych.

Na targach w godz. 12. - 17. rodzice wraz z dziećmi w wieku szkolnym będą mogli zapoznać się z ofertą ponad dwudziestu szkół, ośrodków sportowych i pracy twórczej. Wśród wystawców zaprezentują się m.in. szkoły językowe, plastyczne, muzyczne, kluby sportowe i taneczne. Targi będą świetną okazją, aby dowiedzieć się, jak wyglądają warsztaty kulinarne dla dzieci czy zajęcia z robotyki, prowadzone w renomowanych wrocławskich ośrodkach zajęć pozalekcyjnych.
 
Impreza odbędzie się na poziomie „0” w Pasażu Grunwaldzkim, gdzie na scenie przez cały dzień odbywać się będą liczne pokazy i zajęcia. Dzieci i ich rodzice dowiedzą się na przykład, jak przygotować drugie śniadanie do szkoły. Będzie tanecznie, kolorowo i sportowo – kursy tańca poprowadzą trenerzy m.in. ze Street Dance Academy.
 
Organizatorzy zaplanowali również szereg konkursów. Do wygrania będą m.in. bony na bezpłatne zajęcia w Studiu Myśli Kreatywnych, zaproszenia na spektakle do Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, kursy języka angielskiego dla dzieci oraz przydatne w szkole gadżety.

Czytaj także:  Zbyt dużo zajęć dodatkowych dla przedszkolaków odbija się na ich zdrowiu

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?