Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nowe „Tato, To Ja” już w kioskach – polecamy!

| aktualizacja: 28.04.2015 | 0

Ciąża i ciążowe niespodzianki. Mity na temat porodu rodzinnego. Instrukcja obsługi niemowlęcia, inspirujące rozmowy o ojcostwie, praktyczne informacje o urlopach i przywilejach prawnych dla ojców. Nowe „Tato, To Ja” to poradnik dla wszystkich ojców! Bez pustej teorii, sama praktyka plus porady doświadczonych tatusiów.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Magazyn "Tato, to ja"

Nie znam ani jednego ojca poniżej 40-stki, który by się nie interesował wychowaniem swojego dziecka. Który by nie przewijał, nie kąpał i nie usypiał – i nie zastanawiał się, czy to, co robi, robi dobrze. Właśnie dla takich: aktywnych i zaangażowanych ojców jest nowe „Tato, To Ja”.


Sprawdź, co znajdziesz w nowym „Tato, To Ja”:

 • Ciąża: ciążowe niespodzianki, ciążowy seks i ciążowe dylematy. Zobacz co mówią eksperci i doświadczeni ojcowie.
 • Instrukcja obsługi: Wszystko, co musisz wiedzieć o opiece nad niemowlęciem: kąpiel, przewijanie, prawidłowe noszenie, rozwijające zabawy. Plus: kolka, płacz, usypianie. Praktyka w pigułce – nie tylko dla początkujących.
 • Życiowe sprawy: W tym dziale znajdziesz nie tylko praktyczne porady dla zaganianych ojców (dzięki naszym sztuczkom dogonisz umykający czas!), lecz także ważne informacje o poporodowych formalnościach (Uwaga, od marca 2015 r. zmieniły się zasady rejestracji dziecka!) i urlopach dla ojców (jest ich więcej niż myślisz).
 • Supertata: Poznaj świetnych ojców! Inspirujące wywiady i reportaże:
  – Piotr Pielichowski, kucharz z Master Chefa opowiada o rodzinnym gotowaniu i zdrowym żywieniu swoich maluchów
  – Piotr Hartmann, pediatra i prezes Fundacji Rozwoju Pediatrii zdradza, jak (nie) leczy swoich synów i co trzyma w domowej apteczce
  – Tomasz Szymanek, od 10 lat prowadzący rodzinne pogotowie opiekuńcze, opisuje pracę z pokaleczonymi przez los dziećmi i... ich rodzicami
  – Wojciech Jurkiewicz, siatkarz i podwójny tata mówi o sportowym życiu z dziećmi
  – Kamil Nowak z blogojciec.pl razem z trzema innymi ojcami-blogerami wyjaśnia, dlaczego pisze parentingowego bloga
 • Ojciec karmiący. Gubisz się wśród mieszanek modyfikowanych i wytycznych co do rozszerzania diety? Poznaj podstawy – tyle naprawdę wystarczy, by żywić dziecko zdrowo.
 • Tata na zakupach: Marcin Klimkowski, współprowadzący „Zakup kontrolowany” na TVN Turbo, specjalnie dla nas stworzył ranking najlepszych rodzinnych aut: nowych i używanych!
  Poza tym piszemy o fotelikach, wózkach biegowych (coś dla sport-ojców!), fajnych ciuchach dla bobasa i taty i o spacerowych akcesoriach: nosidełkach, chustach, przyczepkach do roweru. Polecamy: Akcesoria rowerowe dla kobiet


O czym pisaliśmy w poprzednich numerach „Tato, To Ja”?

Tata sam w domu: reportaż o pełnoetatowym tacie
Znani i nieidealni: Maciej Dowbor, Szymon Majewski, Bartłomiej Topa i inni mówią o ojcostwie
Pępkowe się chwieje – co na to socjolog?
Najlepsze aplikacje mobilne dla ojców
Co robić, by zdrowo rosło? – radzi Paweł Zawitkowski
„Tato, To Ja” jest na rynku od 21 kwietnia do końca czerwca 2015 roku. Cena: 4,99 zł. Możesz też kupić e-wydanie „Tato, To Ja" na naszej stronie czytamy-magazyny.pl

Uwaga! Od 27 kwietnia w kioskach także „Kurs Pierwszej Pomocy” wydany we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?