Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Teatralna Karuzela Black Red White

| aktualizacja: 26.01.2012 | 0

28.01.2012r., godz. 15.00 Black Red White zaprasza rodziców i ich pociechy do wspólnej zabawy.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Black Red White
Już w najbliższą sobotę o godzinie 15.00 w salonie Miasto Wnętrz przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu „mali widzowie” będą mieli okazję obejrzeć spektakl „W murzyńskiej wiosce – szalone zabawy z Królem Kulu Kulu”.

Kolejna edycja cyklicznych „Spotkań z Dobrym Teatrem” – w salonie Miasto Wnętrz Black Red White przy ulicy Serbskiej 9 w Poznaniu – zapewni cotygodniowy beztroski powrót do świata najmłodszych.

„Pchła Szachrajka”, "Kolorowy obiad z Bajusiami”, „Przygody niesfornego Kraba” – to tylko niektóre z kultowych dziecięcych przedstawień, które jednocześnie bawią, a zarazem uczą tolerancji, przyjaźni i kreatywności.

Sobotnie „Spotkania z Dobrym Teatrem” w salonie Miasto Wnętrz Black Red White w Poznaniu są gwarancją niezapomnianych wrażeń w rodzinnym gronie. Inscenizacje w wykonaniu profesjonalnych aktorów przeniosą dzieci i ich opiekunów w kolorowy świat baśni, beztroski i magii.

Trwający do 30 czerwca 2012 roku cykl wydarzeń teatralnych to doskonała okazja do wspólnego spędzania wolnego czasu. Scenariusze – nastawione na integracyjne formy zabaw – pozwalają na aktywne zaangażowanie zarówno dorosłych, jak i ich pociech. Na najmłodszych czekają także zajęcia plastyczno – muzyczne, konkursy, nagrody oraz inne niespodzianki.

Wstęp na wszystkie przedstawienia i atrakcje w ramach „Spotkań z Dobrym Teatrem” jest bezpłatny.

Repertuar i harmonogram spotkań znaleźć można na stronie internetowej salonów Black Red White.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?