Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Nowość! Teatrzyk Świeżaków w telewizji TVN

| aktualizacja: 13.09.2017 | 0

Przedstawienia z udziałem modnych maskotek będzie można oglądać już od piątku 15 września

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Świeżaki z Biedronki
fot. Facebook/Biedronka
Sieć sklepów Biedronka ma kolejny sposób na zachęcenie dzieci do jedzenia warzyw i owoców w codziennej diecie. Tym razem maskotki, które pokochały dzieci w całej Polsce, staną się prawdziwymi aktorami. Będzie kolejny hit?

Teatrzyk Świeżaków w TVN

Jak podaje biuro prasowe Jeronimo Martins w przedstawieniach Świeżaki staną się pacynkami, a głosu będą im użyczały dzieci bawiące się w teatr. Zaplanowanych jest 12 odcinków Teatrzyku, w każdym zostanie opowiedziana inna historia. Będą to klasyki, takie jak „Romeo i Julia” czy „Piostruś Pan”, oczywiście w wersjach dla dzieci. Dorośli również będą uczestniczyć w przedstawieniach, a ich zachowanie będzie niejednokrotnie powodem do śmiechu. Występy będą przede wszystkim zabawne, ale momentami także wzruszające.

Kiedy Teatrzyk Świeżaków będzie emitowany?

Każdy odcinek Teatrzyku pokaże telewizja TVN tuż przed godziną 19. Ma on trwać minutę i będzie go można oglądać w telewizji, ale też na oficjalnym kanale YouTube sieci Biedronka. Spot zapowiadający Teatrzyk jest już tam dostępny. Przedstawienia będą puszczane codziennie od 15 do 26 września.

Zapowiada się ciekawie. Czy dzieciaki pokochają Teatrzyk Świeżaków tak samo, jak biedronkowe maskotki? Dowiemy się już niebawem!
Będziecie oglądać?

Zobacz też: Świeżaki i Lidlaki mają konkurencję!

Źródło: Jeronimo Martins​
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?