Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Techland


kategoria:

Gry od 7 roku życia


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: od 99 do 139 zł
Opis produktu

Techland, Minecraft Story Mode

"Minecraft Story Mode" to epizodyczna gra przygodowa osadzona w słynnym uniwersum, stworzona przez Telltale Games przy współpracy z Mojang AB – twórcami podstawowego Minecrafta. Kiedy świat staje w obliczu strasznego zagrożenia, gracz wspólnie z przyjaciółmi wyrusza w epicką i niebezpieczną przygodę. Misją jest odszukanie legendarnego bractwa, znanego jako Zakon Kamienia (Order of the Stone) i uratowanie świata przed zagładą.
Jak na Minecraft przystało, gracz ma możliwość dostosowania cech kontrolowanej postaci poprzez dobór płci, ubioru, karnacji czy fryzury bohatera. Story Mode zawiera także elementy craftingu. Telltale Games zadbało oczywiście także o swoją wizytówkową nieliniowość fabuły. Podejmowane wybory i działania zmieniają historię – to, co powiesz (i jak to powiesz) oraz decyzje podjęte podczas akcji ukształtują dalsze losy bohatera.
"Minecraft Story Mode" pojawi się na wszystkich dostępnych platformach: PC (99,90zł) oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox360 (139,90zł).

Gdzie można kupić: sklep internetowy Saturn.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Techland, Minecraft Story Mode

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?