Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tega


kategoria:

Wanienki i nocniki


Ocena:
2 oceny

Cena: 69 zł
Opis produktu

Tega Baby, Nocnik Spidy

Nocnik Spidy to innowacyjny sposób połączenia zabawy i obowiązku. Grzechotka wmontowana w produkt umili dziecku chwile spędzane na nocniczku. W tak przyjaznym otoczeniu naszym pociechom z pewnością łatwiej będzie polubić codzienne rytuały związane z higieną. Oprócz zabawy jest także ergonomia siedzenia i praktyczne otwieranie przedniej części.
Oceny użytkowników produktu 

Tega Baby, Nocnik Spidy

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-18 09:39

niestety

To był pierwszy nocnik jaki kupiłam w prezencie. Skusiła mnie wizualna strona i myśl, że dziecko zajmie się siedzeniem na nocniku, nie będzie uciekać, tylko się zabawi...i rzeczywiście zabawił się aż za bardzo....nocnik z maluchem suwał się po całym domu. Bo maluch potraktował ten produkt TYLKO jako konika, a nie zgodnie z przeznaczeniem. Niestety. za bardzo rozprasza dzieci, które zajmują się zabawą, zapominają o innej czynności... Ale wizualnie ładny

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-27 23:30

Takie sobie

Ten nocnik widziałam u mojej przyjaciółki, ona sama go dostała. Muszę to napisać: TO NIE JEST NOCNIK - TO JEST ZABAWKA. U niej nigdy nie był używany zgodnie z przeznaczeniem, za to robi za konika na biegunach bez biegunów. Dziecko zupełnie nie wiąże go z czynnością wyprózniania się, co mnie wcale nie dziwi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?