Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tego ojca zdecydowanie poniosły nerwy!

| aktualizacja: 19.04.2016 | 0

Gdy w sklepie Twoje dziecko nagle zniknie Ci z oczu, co czujesz? Strach, przerażenie, lęk? Zobacz, jak zareagował ten mężczyzna!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Fotolia
Dzieci wywołują w nas wiele emocji, czasem skrajnych. Zwłaszcza w sklepie nasze maleństwa doprowadzają nas niekiedy do łez i potu, gdy biegamy za nimi między półkami sklepowymi. Gdy jednak okaże się, że dziecko wykorzysta naszą chwilę nieuwagi i zniknie nam z oczu, biegamy zdenerwowane, wyobrażając sobie najgorsze z możliwych scenariusze. 

Co wtedy robić?

W dużych sklepach zawsze mamy możliwość skorzystania z mikrofonów, znajdujących się  w punktach informacyjnych, albo przy kasach.  Dzięki temu możemy nie tylko powiadomić dziecko gdzie na nie czekamy, ale i poinformować wszystkich ludzi, by rozejrzeli się i pomogli poszukać zguby.

Ten ojciec postanowił jednak ... publicznie nakrzyczeć na swoje dziecko. Jego agresywne zachowanie wzbudziło przestrach wśród pracowników sklepu, dlatego odebrali mu mikrofon. Pytanie – czy dziecko przerażone wizją rozwścieczonego taty, nie schowa się przed nim? O to nietrudno w sklepie pełnym zakamarków. Dziecko które odczuwa strach, zdecydowanie unika kontaktu z agresorem, więc i szanse na szybkie znalezienie malucha będą znikome.

Panujmy nad nerwami w trudnych sytuacjach! Krzyki mogą jeszcze bardziej przestraszyć  i tak przerażone już dziecko.

A Wam zdarzyło się kiedyś zgubić dziecko? Piszcie.

Czytaj także: Dziewczynka zgubiła się na plaży.
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?