Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ten chłopiec oszalał  na punkcie… odkurzacza! Jak Twoje dziecko reaguje na nowe odgłosy?

| aktualizacja: 25.04.2016 | 0

Dziecko, które zaczyna poznawać świat, reaguje na wszystko bardzo żywiołowo. Nawet zwykłe sprzęty domowe, mogą okazać się szczytem marzeń dla malucha.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Fotolia
Dzieciom niewiele potrzeba do szczęścia. Cieszy je promyk słońca, deszcz widziany po raz pierwszy w życiu, dźwięk zabawnej piosenki.

Największą frajdę sprawiają jednak maluchom duże przedmioty, które wydają...ciekawe dźwięki. Buczenie, szumienie, bulgotanie, wycie, brzęczenie, to odgłosy prawie jak z prawdziwej dżungli. Które dziecko nie byłoby zachwycone eksplorowaniem nowych miejsc i poznawaniem, co się kryje za odgłosami?Ten chłopiec po raz pierwszy połączył dźwięk z obrazem! Jego mina, gdy odkrył czym jest odkurzacz, jest po prostu przezabawna!

Dzieci kochają także dźwięki zmywarki, suszarki do włosów, oraz uwielbiają wpatrywać się w...pralkę. Hitem na pewno jest kosiarka, która robi zdecydowanie największy hałas. Odkrywanie i eksperymentowanie, jest bardzo ważną częścią życia naszego maluszka. Pozwalajmy mu na to, ciekawość świata jest cechą niezwykle ważną!

A Twoje dziecko jakie lubi dźwięki? Pisz w komentarzach.

Przeczytaj także: Dziecko poznaje świat przez skórę.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?