Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ten poród to cud! Zobacz go! - film

| aktualizacja: 29.02.2016 | 0

Tak wyjątkowy poród zdarza się raz na 80,000 porodów! Dziecko, które widzisz, teoretycznie jeszcze się nie urodziło. Jak to możliwe?

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Każdy poród jest wielkim wydarzeniem dla mamy. Są jednak porody, które odbywają się w specyficznych okolicznościach, które sprawiają, że zapadają wielu ludziom w pamięci na wiele lat. 

Mówi się, że dziecko, dziecko urodzi się w momencie, gdy zaczerpnie pierwszego wdechu powietrza. Ten maluch po wyjęciu z brzucha mamy pozostawał w nienaruszonym worku owodniowy. Zobacz, jak łapie pierwszy wdech i usłysz pierwszy krzyk. Niesamowity widok! 

Dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie w nienaruszonym worku owodniowym. Worek owodniowy służy dziecku jako ochrona przed urazami, a płyn znajdujący się w jego wnętrzu zawiera składniki odżywcze. Najczęściej worek ten pęka tuż przed porodem (kobiecie odchodzą wody). Gdy tak się nie stanie, położne przecinają go. 
Na filmie widać, jak dziecko porusza się w worku owodniowym. Następnie lekarz delikatnie nacina go i palcami poszerza rozcięcie i wyjmuje dziecko.

Zobacz niezwykły film, którego nie zapomnisz. 

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?