Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wyjątkowo przejmująca historia: tylko rodzic jest w stanie zrobić dla dziecka coś takiego

| aktualizacja: 20.04.2016 | 0

Will Moritz to prawdziwy bohater. Gdy podczas spaceru brzegiem oceanu fale porwały jego córkę, od razu wskoczył do wody, by ją uratować.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. www.bt.dk
William Moritz przyleciał z rodziną na Florydę, by wziąć udział w uroczystości pogrzebowej swojego ojca, który zmarł dwa tygodnie wcześniej. Tuż przed ceremonią, Will spacerował z córką po plaży. Tego dnia ocean był wyjątkowo wzburzony i fala porwała 6-letnią Maddy. William wskoczył do wody, by ratować córeczkę. 

"Czasem wystarczy 5, 10 sekund"

"Fala wciągnęła Maddy w głąb oceanu, a on zanurkował, żeby ją wydostać" – napisała przyjaciółka Williama, Nicole. "Wskoczył do wody, żeby ją uratować i tym samym stracił życie" dodaje. Po wyjęciu z wody, Maddy i Williama przewieziono do szpitala. Niestety, William zmarł ratując dziewczynkę. Według Billa Horna z ekipy ratowniczej, przy zetknięciu z takimi falami, ryzyko zadławienia i utonięcia jest bardzo duże, czasem wystarczy kilka sekund. Wskoczenie za córką do wody wymagało od Willa dużej odwagi.

Rodzina Williama przyznaje, że Maddy była jego oczkiem w głowie, mógł zrobić dla niej wszystko. "Zawsze, kiedy o niej mówił, świeciły mu się oczy. Była całym jego światem" – mówi mama Maddy. 

Prawdziwy bohater

Poza ogromnym smutkiem, ta historia pokazuje też nieograniczoną miłość rodzica do dziecka. William był prawdziwym bohaterem. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jak musi czuć się jego rodzina, tym bardziej, że celem wyjazdu była ceremonia pogrzebowa taty Willa. Maddy z pewnością jest dumna, że miała tak wspaniałego tatę.

Czytaj także: Życie matki i dziecka było zagrożone. Lekarze musieli podjąć heroiczną decyzję
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?