Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Termometr bezdotykowy - wygodny, szybki i bezpieczny. 15 modeli do wyboru

| aktualizacja: 13.04.2017 | 0

Jeśli chcesz szybko zmierzyć temperaturę dziecku, termometr bezdotykowy jest najlepszym rozwiązaniem. Zobacz, jakie termometry bezdotykowe znajdziesz w sklepach i poznaj ich wady i zalety.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Termometr bezdotykowy to przydatne urządzenie, które pozwala zmierzyć temperaturę bez dotykania ciała dziecka, co jest szczególnie przydatne, kiedy śpi, a nie chcemy go obudzić. Zaletą termometru bezdotykowego jest też szybki czas działania. Ceny termometrów bezdotykowych wahają się od ok. 80 do 300 zł. Warto wydać więcej na termometr bezdotykowy, jeśli zależy nam na większej precyzji pomiaru – wśród zarzutów dotyczących tego typu termometru najczęściej pojawia się właśnie ten, że dają niedokładne wyniki. 

Termometr bezdotykowy – wady i zalety

Termometr bezdotykowy działa poprzez wykorzystanie podczerwieni. Jest wygodny, higieniczny, bezpieczny i szybki w użyciu. Zastrzeżenia może budzić dokładność pomiaru, dlatego przed zakupem warto sprawdzić opinie użytkowników o termometrach bezdotykowych. Takie termometry pozwalają mierzyć temperaturę na czole dziecka, ale także sprawdzić temperaturę w pomieszczeniu czy temperaturę wody w wannie czy butelce. Żeby ułatwić ci decyzję zakupową, wybraliśmy dla ciebie 15 modeli termometrów bezdotykowych. 

Termometr bezdotykowy – czy warto?

Pora pogodzić się z faktem, że termometry rtęciowe już nie wrócą i wycisnąć ze współczesnej technologii to, co jest najlepsze. Termometr bezdotykowy to na pewno spore ułatwienie, ale czy powinien być jedynym termometrem w domu? Raczej nie. Warto używać go w sytuacjach, kiedy chcemy szybko zmierzyć temperaturę gorączkującemu dziecku.

Zobacz też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?