Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

THULE


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 2100 zł
Opis produktu

Thule Glide, Wózek sportowy (Dark Shadow)

Thule Glide to nowoczesny lekki wózek sportowy, wyróżniający się aerodynamicznym kształtem. Zaprojektowano go tak, by idealnie spełniał potrzeby dziecka oraz rodzica. Model ten jest częścią rodziny produktów Active with Kids i doskonale sprawdza się zarówno podczas spacerów, jak i biegania. 
Blokowane przednie koło zapewnia stabilność i idealną jazdę. Regulowany, ergonomiczny uchwyt gwarantuje biegaczowi wygodę, a ręcznie aktywowany hamulec pozwala na pełną kontrolę nad wózkiem. 
Za komfort dziecka odpowiada miękko wyściełane siedzisko, które można dowolnie regulować – włącznie z rozłożeniem do prawie horyzontalnej pozycji (idealnej do drzemki). Tylne zawieszenie zapewnia płynną i komfortową jazdę. Thule Glide jest odpowiedni dla dzieci od 1. do 6. miesiąca jako wózek spacerowy, zaś jako wózek sportowy doskonale sprawdzi się dla dzieci starszych (do 34 kg). Gdy wózek nie jest używany, może zostać złożony jedną ręką i wygodnie przechowywany lub transportowany.Wózek Thule Glide zdobył prestiżową nagrodę iF Design w kategorii "Produkt".

Gdzie można kupić: sklep internetowy scandinavianbaby.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Thule Glide, Wózek sportowy (Dark Shadow)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-30 10:01

bardzo fajny wzór

Wózek wygląda ciekawie, ma niezwykły kształt chociaż miałabym lekką obawę, że dziecko nie będzie siedziało stabilnie i w chwili wychylenia na którąś ze stron wózek może przewrócić się. Natomiast sam kształt jest bardzo fajny. bardzo łatwo się skąłda i nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki dużym kołom bardzo fajnie się go prowadzi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?