Baby online.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Maty edukacyjne


Pojemność: 0.9 ml/g
Autor: Martyna Pstrąg
Ocena:
0 ocen

Cena: 339 zł
Opis produktu

Tiny Love, Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni Przyjaciele

W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia, dziecko będzie mogło cieszyć się kojącymi melodiami maty oraz odkrywaniem jej zabawek i funkcji.
Użyj muzycznych funkcji maty by zaangażować dziecko i pomóc przedłużyć czas spędzany przez dziecko na brzuszku poprzez zabawę elektronicznym panelem, grzechotkami i tamburynem. Pjawiające się dźwięki po uderzeniu w panel lub tamburyno pomogą dziecku zrozumienie procesu przyczynowo-skutkowego.
Pozwól dziecku cieszyć się możliwością zabawy zestawem instrumentów muzycznych. Gdy dziecko będzie podrośnie, będzie mogło bawić się w bardziej zaawansowany sposób, tworząc gamę dźwięków i melodii.
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni Przyjaciele posiada unikalny design, który pomaga dostosować się do zmieniających się potrzeb i możliwości dziecka. Możesz umieścić zabawki w zasięgu ręki dziecka, aby stymulować i wspierać rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności chwytania, co pomaga rozwijać zdolności poznawcze dziecka.
Również regulowanie pałąków, przesuwanie zabawek i włączanie świteł i muzyki będą stymulować dziecko. Matę można prać w pralce automatycznej.
Kolory mogą nieco odbiegać od przedstawionych na zdjęciach.
 
Gdzie można kupić: Marko-baby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Gimnastyka dla bobasa z pałąkami - Muzyczni Przyjaciele

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?