Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
3 oceny

Cena: 179 zł
Opis produktu

Tiny Love, Karuzela klasyczna

Karuzela zawiera wiele elementów ważnych dla rozwoju dziecka. Przede wszystkim unikalny styl poruszania się karuzeli w cztery różne strony absorbuje uwagę dziecka i pobudza koordynację wzrokową. Od około miesiąca życia niemowlęta poruszają gałkami ocznymi w sposób skoordynowany: na boki, w górę i dół. Powolny i fascynujący ruch karuzeli zachęci dziecko do wodzenia za nią wzrokiem, pomagając w rozwijaniu koordynacji oczu i kontroli mięśniowej. Nieustannie zmieniający się ruch elementów pobudzi dziecko do czuwania i koncentracji. Do końca drugiego miesiąca oczy dziecka skupiają wzrok na odległość około 20-30 cm. Karuzela została zamontowana we właściwej odległości i pod właściwym kątem nachylenia do leżącego dziecka, aby mogło ono widzieć wszystkie elementy karuzeli. Istotne znaczenie dla rozwoju dziecka stanowi również muzyka, z jednej strony uwrażliwia słuch, a z drugiej działa relaksacyjnie i wyciszająco. Karuzela klasyczna zawiera 20 minut muzyki klasycznej (Bach, Mozart) oraz dźwięków natury, specjalnie dobranych przez specjalistów, czołowych muzykologów, którzy dostosowali je do potrzeb rozwoju noworodków. Pośrodku karuzeli znajduje się światełko, które daje wrażenie ciepła i uspokaja dziecko. Karuzela w nocy zamienia się w lampkę nocną z delikatnym światełkiem. Zestawy zawieszek Tiny Love do łóżeczka został opracowany we współpracy z wiodącymi psychologami i oczywiście z rodzicami. Każda z trzech postaci zawieszonych na karuzeli: królik, ptaszek, konik oraz kolorowe piramidki, porusza się, zmuszając dziecko do wodzenia wzrokiem i zapewniając bogate doznania sensoryczne. Dziecko zainteresuje się również biało-czarnymi spiralami. Uniwersalny uchwyt do mocowania sprawia, że karuzela pasuje do większości łóżeczek. Wymiary ok. 55,9 x 68,6 x 40,6 cm. Produkt wymaga 3 baterii 1.5 V (brak w zestawie). Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Karuzela klasyczna

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 08:24

świetna karuzelka

Karuzelka wizualnie jest bardzo atrakcyjna dla dziecka, kolorowa. Posiada 4 możliwości poruszania się dzięki temu skupia uwagę dziecka a przy tym jest atrakcyjna. Elementy są wykonane z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału. W środku karuzeli jest umocowane światełko, które służy jako lampka nocna. melodyjki które karuzela wydaje sa bardzo przyjemne dla słuchu i wspierają dziecko w momencie wyciszenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 21:17

wprowadza do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:35

nie za bardzo

duża przesada, za dużo kształtów kolorów dźwięków, ta karuzela jest zbyt agresywna dla nowo narodzonego maluszka, niestety taka karuzela cieszy oczy tylko i wyłącznie rodziców, albo starsze dzieci, dziecko 0 -6 miesiąca powinno być otoczone bardziej stonowanymi obrazami na których łatwiej utrzymać równowagę

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?