Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
6 ocen

Cena: 79 zł
Opis produktu

Tiny Love, Karuzela podróżna

Karuzela odtwarza nieprzerwanie pięć melodii do 40 minut. Ma kolorowe, pluszowe, wiszące zwierzątka. Uniwersalne zapięcie pasuje do większości łóżeczek podróżnych, kojców, fotelików samochodowych, wózków i kołysek. Karuzela rozwija takie zdolności intelektualne, jak: inteligencja muzyczna – zdolność postrzegania i przetwarzania form muzycznych, inteligencja przestrzenna – umiejętność prawidłowego ogarnięcia rzeczywistości wzrokowo-przestrzennej, inteligencja lingwistyczna – umiejętność stosowania słów (symboli) do wyrażania pojęć, myśli i uczuć, inteligencja matematyczno-logiczna – umiejętność używania liczb do wyrażenia ilości i zależności między ilościami, inteligencja kinestetyczna – umiejętność używania całego ciała do wyrażania idei lub emocji.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Karuzela podróżna

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Leszczyńska
Paulina Leszczyńska

2017-11-08 23:13

taki sobie

Karuzela owszem ładna kolorowa , posiada ładne melodie niestety gra bardzo cichutko , i z tego powodu wymieniliśmy na inną . Duży plus za to że nie tylko nad łóżeczkiem można ją powiesic ale równiez nad wózkiem czy też na pałąku fotelika samochodowego . Łatwa w obsłudze , ładwo sie ją odczepia .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 20:57

Zachęca do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:28

nie za bardzo

ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam,
Produkt kolorowy, dostosowany dla najmłodszych dzieci. Trwały, Na długo interesuje dziecko

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-09 16:59

fajna

Karuzelę można przymocować do wózka, łóżeczka, również podróżnego, fotelika samochodowego. Posiada ciekawe melodyjki i kręcące się zabawki, szkoda, tylko, że nie można wyregulować głośności, karuzela jest dość głośna. Melodyki są przyjemne, trwają aż 30 minut, ma kręcące się ptaszki, jest lekka. Bardzo fajna karuzela, polecam;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Kwiatkowska
Ewelina Kwiatkowska

2014-11-13 20:17

Może być

Zamówiłam ją przez internet i szczerze to wyglądała o niebo lepiej na zdjęciu niż rzeczywistszy. Spodziewałam się, że będzie nieco większa, maskotki wiszące nie były jakoś super dokładnie wykonane ale i tak bardzo często z niej korzystałam. Ma w komplecie hak który umożliwia mocowanie w wózku czy nosidełku. Fajnie, że ma opcje kręcenia bez melodii. Gdy dziecko śpi można ją przekręcić na bok bez odczepiania od łóżeczka. Ogólnie jestem zadowolona ale mogło by być lepiej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Marlena
Marlena

2014-09-14 08:42

Świetna

Świetna karuzela, która przydaje się w domu i w podróży. Jest lekka, ponadto ma uchwyt, który bez problemu można zamocować na wózku, łóżeczku lub foteliku. Mój maluszek uwielbia ją, sprawia mu ogromną radość. Jest kolorowa, przyjemna oraz uspokajająca muzyczka. Świetny produkt w bardzo dobrej cenie. Polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?