Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Pojemność: Wymiary opakowania: 42x12x34 cm ml/g
Autor: Agata Cholewa
Ocena:
7 ocen

Cena: 199 zł
Opis produktu

Tiny Love, Karuzela rośnij z muzyką SAFARI

Karuzela Rośnij z Muzyką Safari firmy Tiny Love to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki. Dostępnych jest 6 kategorii muzycznych:
  • jazz,
  • muzyka różnych stylów z całego świata,
  • dźwięki natury,
  • muzyka klasyczna,
  • kołysanki,
  • "biały szum" tzn. uspokajające maluszka dźwięki.
Unikalny system poruszania się karuzeli 4D - zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka. Umożliwia mu to obserwację uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii.

Cechy produktu: unikalny opatentowany ruch karuzeli, pozytywka ze światełkiem nocnym, do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki. Karuzela posiada 6 poziomów głośności. Ustawienie na minimum wycisza muzykę. Unikalny przycisk "shuffle" ułatwia losowe odtwarzanie muzyki.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Karuzela rośnij z muzyką SAFARI

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-05 10:29

Super

Największy plus daje za regulację poziomu głośności i to aż sześciu poziomach to jest bardzo ważne dla dziecka i jego uszu. Świetnym pomysłem jest również duży wybór gatunków muzyki od muzyki klasycznej o coś bardziej wesołego. Zawieszki Przykuwają oko malucha który bacznie obserwuje i ćwiczy swój wzrok

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-02 15:29

wspaniałą

Znakomita karuzelka, świetnie pogłębiająca rozwój dziecka, zachęcająca do nauki bez najmniejszego wysiłku. Kolorowa, atrakcyjna, posiadająca wiele ciekawych elementów. Odtwarza melodyjki, które wyciszają i relaksują dziecko. MOżliwość obracania się pluszaków rozbudza koncentrację dziecka i percepcję wzrokowa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:19

Fajna muzyczna karuzela

Karuzela przykuwa uwagę malucha dzięki wyrazistym kolorom i elementom wywołującym zaciekawienie u malucha. . Dziecko bacznie obserwuje jej ruch. Dodatkowo delikatne światełko uspakaja malucha i pomaga mu zasnąć. Karuzela zawiera mnóstwo typów muzyki. Więc maluchowi się nie nudzi. Muzyka działa kojąco i zachęca do zabawy. Maluch z początku bacznie się przygląda a później chcę złapać elementy. Z czasem maluch sam się uczy przełączać muzykę. . Produkt jest wysokiej jakości, łatwy w montażu i bezpieczny dla dziecka.Super od pierwszych dni życia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-29 15:22

Unikalna pozytywna od Tiny love

Bardzo interesująca i bogata w funkcję karuzela. Ma ją moja szwagierka i przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem. Podoba mi się bardzo dużą liczba piosenek do wyboru i aż 6 poziomów głośności. Zwierzęta przyciągają wzrok dziecka i poruszają się w bardzo ciekawy sposób. Sama chciałbym dostać taką karuzele.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-27 20:46

wprowadza do poznawania świata

Idealna zabawka od pierwszych miesięcy, kiedy zaczyna ono interesować sie światem, poruszające się zabawki pozwalają zachęcić dziecko do zabawy, wiele kolorów przykuwa uwagę dziecka, a melodyjki słuchane w trakcie zabawy tworzą dla malca spójną całość, bardzo przydatna zabawka do najmłodszych.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Natalia Kolczyńska
Natalia Kolczyńska

2016-02-01 13:25

świetny zakup na dłuższy czas

Julka dostała taka karuzelę, od swojej cioci, nas troszkę odstraszała cena. Przyznaję, że okazała się rewelacyjna. Od małego Julkę interesowały kolorowe zwierzątka, które nie dosyć, że kręcą się dookoła, to jeszcze obracają się wokół własnej osi. Mała często wybierała sobie jednego zwierzaka i nie spuszczała go z oczu. Jak urosła to nauczyła się kopać i zmieniać sobie sama melodyjki. Dzięki karuzeli mieliśmy chwilę tylko dla siebie :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Cholewa
Agata Cholewa

2015-11-13 15:30

Uwielbiam!

Posiadaczami karuzeli jesteśmy od miesiąca. Długo się wahałam ze względu na dość wysoką cenę, jednak mogę śmiało powiedzieć, że za tą cenę warto! Produkt jest bardzo kolorowy i przyjemny dla oka. Cała karuzela jest wykonana z bardzo dużą starannością i dopracowaniem każdego szczegółu. Ma aż 18 melodii, w bardzo ładnych aranżacjach szybko wpadających w ucho. Łatwy montaż, dodatkowym plusem jest funkcja odczepiania karuzeli dzięki czemu dziecko ma do dyspozycji samą pozytywkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?