Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Pojemność: Wymiary opakowania: 42x12x34 cm ml/g
Autor: Agata Cholewa
Ocena:
2 oceny

Cena: 199 zł
Opis produktu

Tiny Love, Karuzela rośnij z muzyką SAFARI

Karuzela Rośnij z Muzyką Safari firmy Tiny Love to wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki. Dostępnych jest 6 kategorii muzycznych:
  • jazz,
  • muzyka różnych stylów z całego świata,
  • dźwięki natury,
  • muzyka klasyczna,
  • kołysanki,
  • "biały szum" tzn. uspokajające maluszka dźwięki.
Unikalny system poruszania się karuzeli 4D - zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka. Umożliwia mu to obserwację uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii.

Cechy produktu: unikalny opatentowany ruch karuzeli, pozytywka ze światełkiem nocnym, do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki. Karuzela posiada 6 poziomów głośności. Ustawienie na minimum wycisza muzykę. Unikalny przycisk "shuffle" ułatwia losowe odtwarzanie muzyki.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Karuzela rośnij z muzyką SAFARI

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Natalia Kolczyńska
Natalia Kolczyńska

2016-02-01 13:25

świetny zakup na dłuższy czas

Julka dostała taka karuzelę, od swojej cioci, nas troszkę odstraszała cena. Przyznaję, że okazała się rewelacyjna. Od małego Julkę interesowały kolorowe zwierzątka, które nie dosyć, że kręcą się dookoła, to jeszcze obracają się wokół własnej osi. Mała często wybierała sobie jednego zwierzaka i nie spuszczała go z oczu. Jak urosła to nauczyła się kopać i zmieniać sobie sama melodyjki. Dzięki karuzeli mieliśmy chwilę tylko dla siebie :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Cholewa
Agata Cholewa

2015-11-13 15:30

Uwielbiam!

Posiadaczami karuzeli jesteśmy od miesiąca. Długo się wahałam ze względu na dość wysoką cenę, jednak mogę śmiało powiedzieć, że za tą cenę warto! Produkt jest bardzo kolorowy i przyjemny dla oka. Cała karuzela jest wykonana z bardzo dużą starannością i dopracowaniem każdego szczegółu. Ma aż 18 melodii, w bardzo ładnych aranżacjach szybko wpadających w ucho. Łatwy montaż, dodatkowym plusem jest funkcja odczepiania karuzeli dzięki czemu dziecko ma do dyspozycji samą pozytywkę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?