Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Leżaczki, bujaczki


Ocena:
4 oceny

Cena: 229 zł
Opis produktu

Tiny Love, Leżaczek wibrujący z regulowanymi pałąkami

Przenośny, wibrujący leżaczek Gymini Tiny Love z regulowanymi pałąkami z zabawkami pozwala na wygodny dostęp do dziecka. Zawiera świecącego i grającego kraba oraz trzy wiszące zabawki, które mogą być zaczepiane w kilku miejscach łuków, żeby urozmaicić dziecku zabawę. Do pałąków można przyczepiać również inne ulubione zabawki dziecka. Pałąki mają regulowane ustawienia, dzięki czemu można wygodnie posadzić dziecko w leżaczku. Kraba można umieścić pod różnymi kątami, przymocowując go do jednego lub do obu pałąków. Można wybrać ustawienie działania kraba za pomocą przycisków na górnej stronie zabawki: 1. uruchomienie przez rodziców – gra ciągła, światełka i muzyka zabawiają dziecko przez 15 minut; 2. uruchomienie przez dziecko przez dotknięcie kraba, dziecko wywołuje odtwarzanie krótkich fragmentów muzyki i obserwuje równoległe zapalanie się światełek. Każde ustawienie oferuje dwa tryby działania: tryb muzyka i światełka, tryb bezgłośny (same światełka) do cichej zabawy. Kraba można wyłączyć. Uspokajające wibracje z pewnością umilą dziecku czas spędzony w leżaczku. Leżaczek posiada dwustopniową regulację oparcia. Przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin. Zaleca się, aby dziecko nie przebywało w leżaczku dłużej niż 35–40 min.
Części leżaczka:
  • rama podstawy (strona lewa) + mechanizm sprężynujący + antypoślizgowe stopki;
  • rama podstawy (strona prawa) + mechanizm sprężynujący + antypoślizgowe stopki;
  • rurka oparcia głowy + łącznik pałąka;
  • rurka oparcia stóp + skrzynka wibracyjna i łączniki pałąka;
  • poduszka siedzenia oraz sprzączki zabezpieczające;
  • interaktywne pałąki z zabawkami: światełka i grający krab, hipopotam – miękka grzechotka, grzechotka – gryzak.
Pokrowiec można prać w pralce. Leżaczek wymaga: do wibracji 1 baterii C LR14 oraz do kraba: 3 baterie AAA (niezałączone). Leżaczek przeznaczony dla dzieci do 9 kg.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Leżaczek wibrujący z regulowanymi pałąkami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-20 08:43

Dobra jakość

Świetnie wykonany leżaczek który bardzo łatwo się składa i w razie potrzeby rozkłada można go bardzo łatwo przenosić. Stabilny i bezpieczny zapewniają bardzo mocne pasy. Zaciekawi każde dziecko dzięki różnym melodyjkom a także kolorowym elementem umieszczonym na po łąkach

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:46

fajny i kolorowy

leżaczek jest genialny, ma wiele atrakcyjnych i kolorowych elementów dobrze osadzonych dzięki temu dziecko z łatwością może nimi manipulować. Kolorystyka niezwykle żywa przez co atrakcyjna i przykuwająca uwagę dziecka. Leżaczek jest interaktywny i wydaje melodyjki które rozwijają słuch dziecka. Posiada odpowiednie zapięcia dzięki czemu dziecko może bezpiecznie w nim bawić się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-28 17:33

Bardzo ładny

Świetny i bardzo kolorowy leżaczek, niezwykle atrakcyjny dla dziecka. Bardzo lekki ale i stabilny, łatwo go ze soba zabrać do każdego pomieszczenia. Bardzo fajny gadżet

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina Piątek
Karolina Piątek

2015-02-20 19:12

hit

bardzo fajny leżaczek polecam każdej mamie! ma piękne kolorki, jest praktyczny, ma super zabawki dołączone, jest stabilny, fajnie delikatnie buja!!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?