Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Zabawki muzyczne i interaktywne


Pojemność: 0.76 ml/g
Autor: Martyna Pstrąg
Ocena:
0 ocen

Cena: 149 zł
Opis produktu

Tiny Love, Muzyczny łuk z zabawkami - Natura

Kolorowy i elastyczny łuk z zabawkami zawierający różne przedmioty, które zaangażują dziecko w zabawę czy to będąc w domu, czy na dworze.
Łuk angażuje rozwój dziecka na dwóch etapach: dotykanie zabawki - rozwój zmysłu dotyku. Pociąganie za różne elementy zabawki - nauka procesu przyczynowo-skutkowego. Można go pochylić do przodu, do tyłu oraz w górę i w dół. Posiada 6 różnych zabawek, które można dotykać.
W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia dziecka, jego wzrok musi być jak najczęściej stymulowany. Trzy kolorowe zabawki znajdujące się na łuku sprawią, że dziecko będzie skupiać na nich swoją uwagę.
Gdy dziecko zaczyna ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową wyciągając rękę i próbując dosięgnąć zabawkę, łuk sprawdzi się idealnie. Początkowo, losowo uderza w zabawkę powodując jej ruch. Stopniowo, dziecko uczy się kontrolować ruch ręką i zaczyna świadomie przytrzymywać i ciągnąć zabawkę w celu dalszej eksploracji.
Elastyczny muzyczny łuk z zabawkami pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez przybliżanie i oddalanie łuku od dziecka.

Gdzie można kupić: Marko-baby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Muzyczny łuk z zabawkami - Natura

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?