Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
2 oceny

Cena: 110 zł
Opis produktu

Tiny Love, Mata edukacyjna Mały Odkrywca

Mata interaktywna Gigant "Mały odkrywca" to niekończący się świat odkryć. Mata bez pałąków z wieloma elementami, wspomagającymi rozwój dziecka, bardzo duża i komfortowa (150 x 100 cm) Wytrzymała i przenośna mata zawiera takie elementy jak: kieszeń "a ku-ku" z gryzakiem, szeleszczący kwadrat do wkładania/wyciągania, mała zawieszka do umocowania dodatkowej zabawki, satynowa kieszeń, trójwymiarowa trawa, truskawka-grzechotka do zabawy w chowanego.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Mata edukacyjna Mały Odkrywca

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Kasia Brzustewicz
Kasia Brzustewicz

2015-10-31 23:10

Może być

Duża mata, kolorowa, z dużą ilością ciekawych elementów. My bardzo często używaliśmy jej jako kocyka. Materiał jest wytrzymały, przyjemny w dotyku. Największą frajdę sprawiało synkowi szykanie zabawek ukrytych na macie. Niestety maluch za długo nie chce leżeć na brzuszku, a w leżeniu na pleckach mata już nie jest tak atrakcyjna. Mi osobiście brakuje pałąków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:27

polecam

piękna cudowna, bardzo absorbująca malucha mata, wygodna w użyciu, nie zajmuje dużo miejsca, po prostu się ją rozściela na podłodze i już. maluch po niej chodzi wydaje dźwięki. najpierw przypadkowe , a potem celowe, super matka, bardzo polecam dla dzieci nie tylko malutkich niemowlaczków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?