Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
6 ocen

Cena: 223 zł
Opis produktu

Tiny Love, Mata edukacyjna Plac Zabaw

Pełne otoczenie dla aktywnego rozwoju ruchowego dziecka, zapewniające radość z odkrywania nowych bodźców. Zachęca do unoszenia głowy, wspomaga kontrolowanie ruchów ręki, koordynację oko–ręka, doskonalenie sprawności ruchowej i rozumienie zależności przyczyna skutek. Zaprojektowane specjalnie, aby stymulować zmysły. Muzyka klasyczna wspomaga rozwój poznawczy. We wcześniejszym etapie rozwoju dziecka, możesz unieść i połączyć brzegi na obwodzie maty, tworząc przytulne miejsce dla dziecka, zapewniające mu poczucie bezpieczeństwa. Nowa plansza dźwiękowa Kick&Play to dwie zabawki w jednej. W pierwszych miesiącach rozwoju dziecko może uderzać w nią nóżkami, a gdy trochę podrośnie – rączkami, aby uprzyjemnić sobie czas leżenia na brzuszku. Na pałąkach są zawieszone zabawki: ptaszek z delikatnym dzwoneczkiem, żyrafa – grzechotka z kolorowymi nóżkami, kolorowa grzechotka – koraliki wykonana z bezpiecznego plastiku, gryzaczki motylki – kolorowe, wykonany z bezpiecznego plastiku, lew – grzechotka. Na macie znajdują się: szeleszczące słoneczko, szeleszczący latawiec, odstająca grzywa zebry z miękkiego flauszu, borsuk z szeleszczącym ogonkiem, piszczek klakson.
Wymiary: rozłożona:108 x 102 cm; po zawinięciu brzegów 86 x 77 cm. Uwaga: zestaw wymaga dokupienia 3 baterii AA. Zabawka przeznaczona dla dzieci od chwili narodzin.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Mata edukacyjna Plac Zabaw

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:31

żwietna mata plac zabaw

Mata jest duża przestronna. Umożliwia dziecku zabawę zarówno w pozycji leżącej na pleckach jak i na brzuszku. Bardzo duża i atrakcyjna mata edukacyjna dla dziecka. Żywa i zachęcająca do zabawy kolorystyka. Wykonana solidnie, z bezpiecznego dla dziecka materiału i bardzo miękkiego. Posiada wszelkie atesty, dzięki temu można ją śmiało zakupić maluszkowi. Mata uczy, rozwija malucha, daje mnóstwo radości i zadowolenia z użytkowania.
Polecam gorąco dla wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwija spostrzeganie, umiejętność chwytania elementów, które są duże, rozbudza koncentację uwagi, zachęca do poznawania kolorów. Dzięki przestronności maluch ma dużo miejsca na gimnastykę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-15 11:28

Długo służy

Córce kupiłam jak miała miesiąc. Początkowo leżała na niej i z zaciekawieniem przyglądała się kolorowym elementom, później przyciągała zabawki z pałąkow. Na niej nauczyła się siedzieć. Szeleszczące elementy wzbudzały jej zainteresowaniem, lubiła też się bawić grającym ptaszkiem i w lusterku robić a kuku. Za gryzak służyły jej nogi żyrafy. Później pałąki poszly w odstawke i bawila się samą planszą muzyczną, mata przez długi czas nam służyła. Jak dla nas idealna, córka potrafiła się bawić na niej godzinami. Materiał łatwo się pierze, po wypraniu wygląda jak nowa. Kolorystycznie fajna, dużo ciekawych obrazków i super rozmieszczenie elementów szeleszczących i piszczałki na macie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aneta Mska
Aneta Mska

2015-11-06 08:48

Najlepsza

Tę matę dostaliśmy. Oprócz niej synek miał 2 inne i ta była najlepsza. Pałąki - bardzo fajne zabawki, ale przede wszystkim długie, nie ma problemu z dosięgnięciem. Najpierw synek leżąc z zaciągniętymi piąstkami machał i poruszał żyrafą, ptaszkiem, który dzwonił. Potem jak już umiał chwytać, to łapał za nóżki żyrafy, lwa (takie kulki) i wsadzał do buzi. Przyciągał puszczał. Zabawki niejednokrotnie odczepiałam i bawił się nimi np w wózku. Następnym etapem było zabawa na brzuszku na macie, wystające elementy zabawiały synka na długo - potrafił je wkładać do buzi i długo ślinić. Teraz kiedy zabawka nie jest już używana i leży schowana, pozytywka (gdzie naciska się nogami/rękami) dalej bawi i synek lubi uderzać i obserwować, że coś gra. Jedynie lusterkiem nasze dziecko się nie bawiło.
Zastrzeżenie mam do grubości - koniecznie trzeba coś podłożyć - koc, puzzle piankowe, bo jest cienka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Urszula Giżycka
Urszula Giżycka

2015-07-28 17:34

rewelacja

Mata służyła nam od 3 m-ca życia synka. Kolorowa, z dodatkowymi elementami: pluszakami, dzwoneczkiem, grzechotką. Jedna z większych rozmiarowo jakie udało mi się znaleźć na rynku, przez co gdy maluch rośnie, długo może się bez problemów na niej mieścić. Ma opcje składanych boków, w formie kojca, ale uważam, że jest to kompletnie zbędne, bowiem nigdy te boki nie stanowiły u nas żadnego zabezpieczenia ani przeszkody nie do pokonania. Synek mógł spędzać na niej naprawdę całe godziny. Prana wielokrotnie, nie straciła nic ze swojego wyglądu. Gorąco polecam!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 00:01

dość droga

Syn dostał te mate na chrzest w prezencie. uważam ze to był zbędny wydatek ze strony obdarowującego. mata jest bardzo droga i fakt, ze ma dużo zabawek i rysunków, ale dziecko jak to dziecko-szybko wszystkim się nudzi. Poza tym są stabilne pałąki, kolorowe zabawki, łatwo ja uprać. jest mila i miękka w dotyku. swoja droga uważam, ze taka mata nie jest niezbędna w wyprawce.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 13:16

polecam

całkiem fajna, chociaż kolory zbyt intensywne, dla maluszka zero sześć miesięcy, lepsze są bardziej stonowane, ale spełnia swoją rolę, ładna kolorowe ciekawe i nowoczesne ale niestety cena nie adekwatna do jakości w tej cenie można kupić dużo lepsze zabawki także nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?