Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Maty edukacyjne


Ocena:
3 oceny

Cena: 300 zł
Opis produktu

Tiny Love, Mata edukacyjna Tropikalna Wyspa

Wyjątkowo bogata mata edukacyjna ma dwa pałąki z zawieszkami – ananas oraz małpka, dodatkowo szeleszczące liście palmowe. W macie wbudowana piszczałka oraz szeleszczące elementy – liść oraz muszla. Ponadto grające lusterko do zawieszenia oraz trzy zabawki do wkręcenia w matę, dzięki czemu dziecko może z niej korzystać do roku, ucząc się raczkować. Wkręcane zabawki są bardzo ciekawe, odginają się, wyginają, bujają, są bardzo zróżnicowane. W macie zastosowano intensywne kolory, które pobudzają dziecko.  Największy wymiar maty 110 x 140 cm.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Mata edukacyjna Tropikalna Wyspa

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-19 09:17

Duuzza

Największą zaletą tej maty jest jej wielkość ponieważ jest bardzo duża i dziecko może się swobodnie tam bawić. Natomiast ja osobiście Znalazłem też kilka minusów. Największą jest dość wysoka cena. Według mnie trzymacie są też zbyt intensywne kolory co najmniejszy maluszki może bardzo szybko zmęczyć

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 12:34

śliczna lecz cena nieadekwatna

na wstępie uważam, że cena jest zbytnio zawyżona i zniechęca do zakupu maty.
sama mata jest duża przestronna. Umożliwia dziecku zabawę zarówno w pozycji leżącej na pleckach jak i na brzuszku. Bardzo duża i atrakcyjna mata edukacyjna dla dziecka.
Żywa i zachęcająca do zabawy kolorystyka. Wykonana solidnie, z bezpiecznego dla dziecka materiału i bardzo miękkiego. Mata uczy, rozwija malucha, daje mnóstwo radości i zadowolenia z użytkowania.
Polecam gorąco dla wspomagania prawidłowego rozwoju dziecka. Rozwija spostrzeganie, umiejętność chwytania elementów, które są duże, rozbudza koncentację uwagi, zachęca do poznawania kolorów. Dzięki przestronności maluch ma dużo miejsca na świetną ruchową zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:41

cena

fajna jest ta matka, szczególnie, że ma wygodny zagłówek, ale niestety uważam, że jest dużo za droga, w tej cenie można kupić dużo więcej przydatnych zabawek, a taka matka, będzie służyła tylko parę miesięcy, ze względu na to nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?