Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Pojemność: 0.302 ml/g
Autor: Martyna Pstrąg
Ocena:
0 ocen

Cena: 99.90 zł
Opis produktu

Tiny Love, Projektor podróżny/pozytywka - Wieloryb Cody

Lekki, regulowany i przenośny (podróżny) Projektor/Pozytywka - Wieloryb Cody pozwala na stworzenie spokojnego otoczenia do spania dla dziecka. Projektor również stymuluje rozwój dziecka przez dźwięk i projekcję ruchomych obrazków.
Zacisk pozwala łatwo zamontować projektor na ramie łóżeczka czy kołyski. Obrazki można wyświetlać na ścianie lub suficie w zakresie 360°. Wśród opcji są 4 kołysanki oraz biały szum - można dopasować je do preferencji dziecka, co sprawi, że dziecko spokojnie i szybko zaśnie. Dzięki regulacji głośności można dostosować głośność kołysanek do wielkości pomieszczenia.
Możliwość odpięcia zacisku sprawia, że projektor możemy przenosić do każdego miejsca w domu, tak by mógł zawsze towarzyszyć dziecku. Projektor można zabrać również w podróż, by cały czas umożliwiać dziecku rozwój sensoryczny. Uspokajające światła i ruchoma projekcja wpływają na rozwój zmysłów dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dzięki temu lekkiemu, przenośnemu projektorowi, rodzice są w stanie wspierać rozwój swojego dziecka w prawie każdym miejscu.


Gdzie można kupić: Marko-baby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Projektor podróżny/pozytywka - Wieloryb Cody

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?