Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tiny Love


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Ocena:
3 oceny

Cena: 160 zł
Opis produktu

Tiny Love, Symfonia w ruchu, Karuzela Postacie Zwierząt

To kolejna propozycja ze wspaniałej kolekcji "Symfonia w ruchu". Zawiera utwory muzyki klasycznej, które zostały dobrane i uznane przez czołowych muzykologów. Badania wykazały, że muzyka klasyczna stymuluje u dzieci rozwój emocjonalny i intelektualny. Powszechnie zostało to nazwane "efektem Mozarta". Na karuzeli umieszczone są kolorowe zwierzątka lub figury geometryczne ustawione na linii wzroku dziecka. Muzyka relaksuje, a sposób poruszania się zabawek pobudza i uaktywnia zmysły oraz wyobraźnię malucha. Karuzela zawiera trzy utwory: Mozarta, Beethovena, Bacha oraz trzy zabawki: małpkę, ptaszka i żabkę. Konstrukcja prosta w obsłudze i montażu. Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Oceny użytkowników produktu 

Tiny Love, Symfonia w ruchu, Karuzela Postacie Zwierząt

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Lucyna Tomczyk
Lucyna Tomczyk

2015-11-24 00:38

Polecam

Córka ma właśnie tą karuzelę przy łóżeczku aktualnie. Zrobiła na nas dobre wrażenie. Jest łatwa w montażu, lekka, kolorowa. Córka nie tylko skupia uwagę na zabawkach ale próbuje je też łapać. Zabawki wykonane są starannie i są bezpieczne dla malucha, który wszystko bierze do buzi. Wyposażona w pozytywkę z trzyma utworami muzyki klasycznej.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Tomczyk-Anioł
Anna Tomczyk-Anioł

2015-10-31 23:55

Polecam

Dostaliśy tą karuzelę zaraz po urodzeniu córki. Udało nam się zamontować ją w kołysce. Przez pierwsze dwa miesiące nie robiła na niej specjalnego wrażenia, ale później ją pokochała za ruch i muzykę klasyczną. Aktualnie liczą się już także zabawki, które lubi nie tylk oglądać, ale też i łapać. U nas szybko rozładowują się baterie. No i są trudno dostępne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 16:46

nie za bardzo

bardzo nie polecam, strasznie kiczowata, nie jestem w stanie sobie wyobrazić większego kiczu, no cóż, może komuś się podoba, ale za taką cenę tyle kiczu, to przesada, na żywo w sklepie wygląda równie słabo jak na zdjęciu, karuzela powinna być prostsza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?