Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tommee Tippee


kategoria:

Laktatory


Ocena:
4 oceny

Cena: 300 zł
Opis produktu

Tommee Tippee, Closer to Nature, Laktator elektroniczny

Laktator Elektroniczny jest bardzo łatwy w obsłudze, montażu i myciu. Estetyczny i zgrabny, cichy i dyskretny, ze wszystkimi dodatkami w tym wyjątkowym zestawie. Unikalna silikonowa przyssawka jest bardzo wygodna i delikatna w użyciu- naśladuje delikatne ruchy podobne do tych, które wykonuje dziecko podczas ssania. Jest to najlepszy wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej klasy, łatwego w użyciu, wygodnego i poręcznego. Pompka ma 3 fazy ssania. Lekką, niską średnią oraz wysoką. Lekkie ssanie jest polecane na początkowym etapie napływania mleka.
Oceny użytkowników produktu 

Tommee Tippee, Closer to Nature, Laktator elektroniczny

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Dominika Niemczuk
Dominika Niemczuk

2017-02-08 12:50

Dobry ale są lepsze

Miałam okazję wypróbować trzy laktatory elektryczne i chyba ten wypadł u mnie najsłabiej. Od początku miałam problemy z pokarmem i tym sprzętem odciągałam go najmniej. Dobra jakość, łatwo się myje. Różne moce ssania za do duży plus

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-18 18:28

bardzo przydatny

Gdy karmimy piersią, to czasami zdarza się sytuacja, gdy trzeba odciągnąć pokarm, by gdzieś wyjść. Dzięki temu mama nie jest uwiązana, może na dłużej zostawić malucha pod czyjąś opieką. Odciąganie ręczna jest bardzo długie, nie polecam. Szkoda czasu. A laktator elektryczny ten czas odciągania skraca. Wygodny i poręczny, łatwy w obsłudze. Jakby dziecko ssało. Dlatego sprawdza się na "podkręcenie" laktacji bądź przy nawale, gdy maluch nie daje rady. Bardzo przydatny. Szybki montaż i demontaż, tylko trochę trudno umyć tą część z trąbką, dużo zakamarków do wyczyszczenia. I bardzo potrzebna funkcja regulacji siły ssania. Każde dziecko jest inne, więc symulacja jak najbardziej zbliżonego ssania do naszego dziecka jest bardzo pomocna i bardziej naturalna. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Kozłowska
Agata Kozłowska

2015-01-23 13:05

Super produkt

Laktator elektroniczny Closer to nature z Tomme Tippee jest bardzo dobrym produktem tej marki, jak również wiele innych prouktow(butelki, smoczki) tej firmy.
Laktator podobnie jak laktatory z Medeli są warte swojej dość wysokiej ceny.
Na jednym ściąganiu pokarmu można zaoszczędziić bardzo dużo czasu, nawet do 40 minut, a przy małych dzieciach ważne jest nawet każde 5 minut :)
Napisy, jak i miarka nie ścierają się z butelki, co jest jednak istotne dla nas.
Idąc dalej... Jest bardzo prosty w użyciu, co jest również dużym plusem; wygodny w trzymaniu. Lejek jest dobry, dlatego że porządnie zasysa brodawkę, co prawidłowo pobudza laktację. Jest bardzo prosty w montażu, jak i demontażu przy myciu i czyszczeniu. Do mycia można używać zwykłej szczotki do butelek i będzie ok. Plastik jest dość solidny. Poręczny, można schować go do torebki i mleko ściągnąć w innym miejscu, jeśli istnieje taka potrzeba. Minusem jest to, że laktator wydaje głośne dźwięki(jak to laktatory elektryczne;) ) Ale jak najbardziej "ściągacz" ten jest godny polecenia, więc POLECAM ! ! ! :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-01 14:24

fajny laktator - polecam


polecam bardzo
opinia napisana 3 miesiące temu
Laktator pozwala na komfortowe i bezbolesne odciąganie pokarmu. Odwzorowuje naturalny rytm ssania dziecka, dzięki czemu pobudza laktację i co najważniejsze redukuje czas odciągania ? w porównania do odciągania pokarmu laktatorem ręcznym. Laktator BARDZO mi pomógł podczas pierwszych dni , gdy dopadł mnie nawału pokarmu ,przeszłam przez niego bardzo gładko ? uniknęłam dzięki laktatorowi zapalenia piersi. Panel sterujący posiada pokrętło do regulacji natężenia siły ssania - jak dla mnie to bardzo przydatna funkcja -bo mogę dostosować siłę ssania do siebie. Laktator jest wygodny w użyciu - składa się i rozkłada bardzo szybko - nie jest to nic skomplikowanego. Niestety pod nakładkę masującą dostaje się troszku pokarm. W kwestii czyszczenia - myje się go łatwo, ale trzeba się troszku natrudzić aby umyć go w miejscy najwęższym- ja mam hopla na punkcie czyszczenia wszelkich akcesoriów moich dzieci więc może to tylko moje odczucie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?