Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Tommee Tippee


kategoria:

Laktatory


Ocena:
8 ocen

Cena: 125 zł
Opis produktu

Tommee Tippee, Closer to Nature, Laktator ręczny

Opatentowany przez Tommee Tippee laktator posiada wypustki masujące, które stymulują szybsze i wygodniejsze ściąganie mleka. Elastyczny, miękki w dotyku lejek doskonale dopasowuje się do każdej piersi. Ręczna obsługa oznacza dyskretność w użyciu i łatwość kontroli siły ssania. Laktator składa się tylko z trzech części co sprawia, że złożenie go oraz czyszczenie jest bardzo proste.
W skład zestawu wchodzi:
  • laktator - 1 butelka 150 ml,
  • smoczek( 0+) o wolnym przepływie
  • pojemnik do sterylizacji
  • 6 wkładek laktacyjnych
  • przykrywki do przechowywania i zamrażania pokarmu.
Oceny użytkowników produktu 

Tommee Tippee, Closer to Nature, Laktator ręczny

 (8)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Prus-Kamecka
Katarzyna Prus-Kamecka

2017-09-06 16:54

Zbędny

Laktatora użyłam pare razy, ręką więcej mleka leciało niż za pomocą laktatora. Trzeba nieźle się namęczyć, namachać żeby mleko zaczęło płynąć. Łatwy w czyszczeniu i montażu ale dla mnie okazał się nieudanym zakupem. Do laktatora dołączone jest pudełko w którym można wyparzać rzeczy w mikrofali ale nie wiem czy się sprawdza bo nie miałam okazji z niego skorzystać. Uważam że zbędna rzecz, lepiej już zainwestować w laktator elektroniczny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-27 11:49

Dobry laktator

Nie widzę jakiś złych stron tego laktatora. Fajne wyposażenie dla matki, która odciąga pokarm dla dziecka. Poręczny i łatwy w zastosowaniu. Utrzymanie w czystości jest bardzo proste. Ściąga pokarm bez problemu. Wiadomo trzeba napracować się ręką. Dobrze przylega do piersi. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2016-07-29 21:24

Solidny

Laktator był w zestawie startowym (razem z m.in. butelkami i wkładkami laktacyjnymi), jaki zakupiłam przed porodem. Nie miałam okazji używać laktatorów innych firm, więc nie mam porównania, ale odciąganie pokarmu laktatorem Tommee Tippee jest banalnie proste i szybkie – zapełnienie 150ml buteleczki to w moim przypadku kwestia zaledwie kilku, maksymalnie kilkunastu minut. Do minusów zaliczyć można nieco zbyt małą (bynajmniej dla mnie) muszlę laktacyjną, wskutek czego zawsze przy odciąganiu część pokarmu wypływa dołem. Ogólnie rzecz biorąc produkt bardzo dobry. Używam go regularnie już ponad dwa miesiące i nigdy nie miałam problemu z odciągnięciem pokarmu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Osuchowska-Rybka
Ewelina Osuchowska-Rybka

2016-05-08 22:50

Super firma

Laktator przydaje się już w szpitalu po porodzie. Łatwy w użyciu. Fajnie że można fo sterylizowac w mikrofali. Mi po 8 miesiącach używania zaczął gorzej działać i po złożonej reklamacji firma wymieniła mi go w ekspresowym tempie na Nowy. To fajne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agata Cholewa
Agata Cholewa

2015-11-13 20:46

Godny polecenia

Laktator dostałam w prezencie i jestem z niego bardzo zadowolona. Obsługa nie jest skomplikowana, wszystkie części logicznie do siebie pasują i nie trudno jest go złożyć i rozłożyć do mycia. Plus za pudełko w którym można sterylizować przedmiot. Jestem zadowolona i polecam. Minus za cenę - jak na laktator ręczny mogła by być niższa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Urszula Giżycka
Urszula Giżycka

2015-07-21 18:47

dobry

Nie zawiodłam się na tym laktatorze, ale chcę podkreślić, że nie stosowałam go do codziennego użytku. Spełnia swoją rolę gdy odciąga się pokarm raz na jakiś czas. Bardzo łatwy w użyciu i montowaniu oraz utrzymaniu czystości. Poręczny, wygodna pompka sprawia, że wcale nie trzeba się aż tak bardzo napracować, aby ściągnąć pokarm.
Sprzedawany w komplecie z akcesoriami, w tym z pudełkiem do sterylizacji, który można swobodnie wykorzystywać do sterylizacji butelek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-27 22:24

ok

Polecam mamom które potrzebują laktatora na początku laktacji, by ją zwiększyć, lub sporadycznie np. w pracy. Do częstego ściągania pokarmu polecam laktator elektryczny, ręcznym trwa to o wiele dłużej i mniej wydajnie. Laktator Tomee jest bardzo dobry laktatorem, podobnie jak butelki zawarte w zestawie i opakowania na pokarm.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Dorota Bartecka
Dorota Bartecka

2015-01-08 22:19

dobry laktator

Początki z tym laktatorem były trudne, ale spełnił swoje zadanie. Jak to przy ręcznych laktatorach nieźle się trzeba namachać żeby ściągnąć pokarm, ale po paru dniach dochodzi się do wprawy. Jest cichy, mleko ściąga się bezpośrednio do butelki, więc wystarczy zakręcić smoczkiem i gotowe. Łatwy do utrzymania w czystości, natomiast przyssawka trochę źle obejmuje brodawkę i zdarzało się że mleko zamiast do butelki to spływało po piersi

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?