Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Tommee Tippee


kategoria:

Smoczki gryzaczki


Ocena:
2 oceny

Cena: 18 zł
Opis produktu

Tommee Tippee, Closer to Nature, Smoczek uspokajający Pure 0-3m

Gama niepowtarzalnych, opatentowanych smoczków uspokajających została stworzona we współpracy z ekspertami w dziedzinie stomatologii. Smoczek został zaprojektowany tak, aby delikatnie rozszerzać się w buzi dziecka, wspomagając tym samym właściwe ukształtowanie podniebienia i prawidłowy rozwój jamy ustnej. Smoczek jest wyprofilowany, dopasowany do buzi dziecka. Zaprojektowany przez dentystów dziecięcych. Dostępny w 3 rozmiarach, dostosowanych do poszczególnych etapów rozwoju dziecka. Prawdziwie ortodontyczny smoczek silikonowy. Wspomaga prawidłowy rozwój jamy ustnej.
Opakowanie zawiera 2 sztuki.
Oceny użytkowników produktu 

Tommee Tippee, Closer to Nature, Smoczek uspokajający Pure 0-3m

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Joanna Olaszek
Joanna Olaszek

2014-11-05 09:37

U nas się nie sprawdził

Smoczki są ładne w pastelowych kolorach, mają delikatną plastikową część. Ale niestety po raz kolejny kształt smoczka nie podpasował mojemu synkowi. Niemniej z opinii innych mam wiem, że smoczki są łatwe w sterylizacji i utrzymaniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Wojtycza
Justyna Wojtycza

2014-10-28 00:10

polecam

przy drugiej córci sprawdzają się u nas smoczki TT bardzo jej spasował, nie pluła nim, nie wypadał jej, nie dławiła się, ma bardzo ładny, estetyczny wygląd :) Uważam że jest to świetny smoczek, lekki, przewiewny dla buźki, a więc tym samym higieniczny. łatwo go umyć i wysterylizować.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?