Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wracasz do pracy? TOP 5 ubrań, które musisz mieć w szafie

| aktualizacja: 23.03.2016 | 3

Powrót do pracy wymaga nie tylko odpowiedniego zorganizowania życia rodzinnego, znalezienia odpowiedniej opieki dla dziecka, ale także zaplanowania swojej garderoby. A kto nie kocha zakupów? Osobista stylistka Monika "Osa" Jurczyk podpowiada, jakich ubrań nie może zabraknąć w szafie pracującej mamy.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Decyzja zapadła, przygotowania w toku: wracasz do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Znalazłaś odpowiednią opiekunkę lub żłobek dla dziecka, wypracowałaś z partnerem plan podziału obowiązków po twoim powrocie do pracy, pora na najprzyjemniejszą część przygotowań: odświeżenie garderoby! 

Zanim jednak wyruszysz na zakupy, dokładnie przejrzyj swoją szafę i spójrz krytycznym okiem na znajdujące się w niej ubrania. Co nadal wygląda dobrze i w czym będziesz dobrze się prezentować, a czego ci brakuje? Przygotuj listę zakupów i ruszaj na łowy! Pamiętaj, że ubrania, w których czujesz się atrakcyjna i pewna siebie to (przynajmniej) połowa sukcesu! 

Poprosiliśmy Monikę Jurczyk "Osę", osobistą stylistkę, o rady: co takiego każda mama, która wraca do pracy, powinna mieć w swojej szafie. Oto 5 podstawowych części garderoby, które pozwolą nam tworzyć eleganckie i profesjonalne stylizacje. 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

Kaska
Kaska | 2017-10-23 16:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Czekam na zamówienie z netmoda.pl moja przyjaciólka tam zamawia i jest zadowolona. Mówiła mi, że ubrania dobrze się piorą, nie rozciagają się - więc się skusiłam!

Odpowiedz

agata
agata | 2017-04-13 10:56 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

werka teraz promocje na goodlookin niektórych sukienek np :) Ja sprawdzam tylko czy zostały jeszcze moje rozmiary.

Odpowiedz

werka
werka | 2017-04-11 17:14 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

o to mój gust, idelanie trafione do mnie! Poszukam sobie na goodlookin, mam nadzieje ze znajde i sobie zamówie cos fajnego i do swiat jeszcze dojdzie

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?