Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Modna torba, która ma... dobrą moc

| aktualizacja: 12.05.2014 | 0

Torbę Nurture pokochały gwiazdy (noszą ją m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska, Małgosia Socha, Dorota Gardias i Edyta Górniak). Pokochają ją wszystkie mamy - torba jest duża, modna wygodna (zmieścisz w niej swoje rzeczy, pieluchy i skarby dziecka). Co najważniejsze - kupując ją wspierasz dożywianie biednych dzieci w szkołach.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Torba z logo Nurture i napisem Share the love with children (podziel się miłością z dziećmi) jest dość duża, jasna, wygodna, uszyta z bawełny dobrej jakości, z kieszeniami z boku i wewnątrz. Idealna dla każdej mamy, która ma zawsze dziesiątki rzeczy swoich i dziecka przy sobie. Torba jest fajna, ale nie wygląda jakoś niezwykle oryginalnie. Tymczasem jej noszenie jest bardzo cool. Noszą ją polskie celebrytki, piszą o niej portale i magazyny modowe i te, które wspierają ciekawe kampanie społeczne. My też chcemy ją nosić. Ciekawa jest bowiem historia i misja tej zwykłej, niezwykłej torby i marki Nurture the World.

Nurture the World to globalny projekt socjalny, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Od kilku miesięcy, pod nazwą Nurture the World Europe, rozpoczął działanie w Europie. Celem Nurture jest sprzedaż produktów, z których częściowy dochód jest przeznaczony na dożywianie dzieci w szkołach.
Każdy produkt z logo Nurture jest oznaczony numerem (na przykład na torbie jest znaczek „PL 5”). Oznacza to, że kupując tę torbę jednocześnie finansujesz 5 posiłków dla biednych dzieci w szkołach. W Polsce Nurture the World Europe przekazuje pieniądze PCK (więcej na www.pck.pl/news), na świecie wspiera Światowy Program Żywnościowy OZN.

Torba Nurture kosztuje 99 zł, jest dostępna na SHOWROOM.PL, w sklepach Lilou, Loft 37 oraz w butiku Łukasza Jemioła w Warszawie.

Torebkę zaprojektowała i wymyśliła Monika Sophie Jabłońska - Polka i obywatelka świata.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?