Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

inne zabawki


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
2 oceny

Cena: 29,98 zł
Opis produktu

Toy"R"Us, Balansujące Bestyjki Imaginarium

Drewniana zabawka Balansujące Bestyjki Imaginarium Toy"R"Us jest przeznaczona dla dzieci powyżej 2. roku życia. Składa się z kolorowych, złożonych z okrągłych części zwierząt, ustawionych po obydwu stronach drewnianej, opartej na półkolu kładki. Dzięki tej zabawce dzieci uczą się, na czym polega równomierne rozłożenie ciężaru (zasada siły ciężkości), dobierania kolorów. Dodatkowo ćwiczą swoje zdolności manualne. 
Zestaw Balansujące Bestyjki Imaginarium to zabawka edukacyjna, przyjazna i bezpieczna, dostępna tylko w sklepach Toys'R'Us.
Oceny użytkowników produktu 

Toy"R"Us, Balansujące Bestyjki Imaginarium

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-23 13:37

rozwija i bawi

Świetny produkt zachęca dziecko do zabawy, uczy rozpoznawania kolorów, zachęca do przeliczania. Dziecko rozwija koordynację poprzez chwycenie elementu i umiejscowienie go na kołeczku. Uczy się wywarzania poprzez równomierne układanie elementów na szali.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-31 22:09

Ciekawe i tanie

Zabawka edukacyjna pomimo braku melodii i światełek pomaga maluchom w nauce. Ładne kolory w różnych odcieniach. Głowy post zwierząt ładnie wykonane. Wszystkie elementy bezpieczne dla małych dzieci. Zabawa na długie godziny zanim dziecko zrozumie o co chodzi w tym wszystkim. Możliwość układania kolorów dowolnie. Całość prezentuję się estetycznie jak za tak niską cenę. Minusem jest dostępność tylko przez internet, ale możliwe, że w większych miastach i sklepach można dostać zabawkę bez większego problemu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?