Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

TM Toys Sp. z o.o


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
6 ocen

Cena: 40 zł
Opis produktu

Toy"R"Us, Koszulki do kolorowania

Zestaw Toy"R"Us Koszulki do kolorowania zawiera: koszulkę z nadrukiem ulubionego bohatera oraz mazaki do kolorowania. Jeśli zechcesz zmienić kolory, wystarczy zmoczyć koszulkę, a kolory znikną i znów po wyschnięciu możesz zacząć zabawę od nowa.

 
Oceny użytkowników produktu 

Toy"R"Us, Koszulki do kolorowania

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 17:08

świetny pomysł dla kreatora

Koszulki do kolorowania to świetny zestaw do zabawy. Wpływa pozytywnie na dziecko, budując w nim pozytywne emocje i wartości. Wyrabia wrażliwość plastyczną. Zachęca to samodzielnosci i pomysłowości. Taki sposób zabawy bywa rozwijajaćy zarówno dla chłopca jak również dla dziewczynki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-01 22:05

Zabawa w projektanta

Fajna zabawa dla dziewczynki i chłopaka. Dziecko może w kreatywny sposób tworzyć własną wymarzoną koszulkę. Zabawa rozwija wyobraźnię dziecka. Koszulka jest łatwa w czyszczeniu. Farba po zanurzeniu w wodzie szybko znika i koszulka wygląda tak jak przed malowaniem. Materiał jest solidny, nie ściera się i nie ma plam po wcześniejszych malowidłach. Super zabawa dla starszych dzieci za niską cenę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-25 15:55

Magiczna koszulka zachęci do malowania niejednego urwisa!

Mój chrześniak jest wielkim fanem tej bajki. Będąc w sklepie spojrzałam na tę koszulkę i stwierdziłam, że mu kupię. Aczkolwiek bałam się trochę, bo nie lubił malować. Za pierwszym razem nie bardzo wiedział o co chodzi. Jednak gdy zobaczył, że można pomalować bluzkę, na której jest jego ulubiona bajka, bardzo się ucieszył i dumnie ją nosił. Gdy mu się znudziła wystarczyło tylko włożyć do pralki i pozwolić mu samemu pomalować. Mały był zachwycony magią. I dziwił się jak to kolory same schodzą. Jednak trzeba było mu wytłumaczyć, że te kolory schodzą tylko z tej koszulki, bo kiedyś zaczął malować po innych ubraniach. Koszulka jest świetnym spędzaniem czasu i zajęciem dla dziecka. Dziecko ćwiczy wyobraźnię i pozwala się mu uzewnętrznić. Dziecko ćwiczy manualne ruchy rąk, a przy tym ma wiele radości. Koszulka po praniu nie mechaci się, ani nie robią dziury nawet po wielokrotnym moczeniu w wodzie. I kto tu mówi, że nie ma magii;) Polecam! Jak widać jest to świetny prezent dla chłopca jak i dziewczynki! Oceniam na 5!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-20 10:23

ciekawy produkt

bardzo fajna i interesująca forma zabawy zarówno dla dziewczynki jak i chłopca gdyż nie jest powiedziane, że tylko dziewczynki preferują kolorowanki z lalkami. BArdzo wszechstronne spędzanie czasu dla dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-12 00:05

Świetna zabawa

Dziecko jest zachwycone. Może wykazać się zdolnościami plastycznymi, a do tego mieć coś stworzonego przez siebie. Dzięki możliwości sprania kolorów i malowania ponownie córka za każdym razem ma inną koszulkę swojego autorstwa. Wychodzą jej prawdziwe arcydzieła.
Trzeba jednak uważać, żeby dziecko się nie polało napojem, bo w tedy kolory się rozmazują i mogą poplamić ubranie. Chociaż plamy łatwo się spierają

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Olczyk
Agnieszka Olczyk

2016-02-03 20:26

wciągająca zabawa

Kupiłam siostrzenicy. Dziecka nie było przez dłuższy czas tak ją wciągnęło kolorowanie koszulki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?