Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Klocki


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
4 oceny

Cena: 59,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Drewniane klocki w pudełku

Drewniane klocki to wspaniała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. W skład zestawu z klocków Toys"R"Us wchodzą elementy o sześciu różnych kształtach. 37 z nich jest w naturalnym kolorze drewna, natomiast pozostałe 38 zostało pomalowane w różnych barwach. Doskonale rozwijają dziecięcą wyobraźnię przestrzenną oraz wszechstronnie stymulują zmysły. Uniwersalność klocków pozwala na tworzenie nieskończonej ilości konstrukcji.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Drewniane klocki w pudełku

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-08 00:03

Klocki na lata

Wspaniałe klocki. Piękne jaskrawe kolory. Bardzo starannie wykonane. Elementy nie są bardzo małe, więc spokojnie możemy się bawić z rocznym dzieckiem. Klocki zostaną z nami na lata. Można zaczynać od uczenia dziecka kształtów, kolorów, budowania wież, a skończyć na zaawansowanych konstrukcjach statków kosmicznych. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Polecam. Drewniane klocki to zawsze najlepszy wybór dla naszego dziecka. Dodatkowym atutem jest solidne pudełko, do którego możemy schować klocki po skończonej zabawie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-23 12:05

Fajne i solidne klocki

Klocki są wykonane z bezpiecznych materiałów, nawet farba jest odpowiednia dla dziecka. Fajne żywe kolory o różnych kształtach. Uczą i rozwijają zdolności dziecka. w zależności od naszej wyobraźni można się z nimi bawić na różne sposoby.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-20 15:12

Fajne klocki

Klocki są wykonane z solidnego materiału. Nie zawierają związków szkodliwych dla dziecka. Maluch bawiąc się nimi nie zrobi sobie krzywdy. Klocki Świetnie się sprawdzają zarówno dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Dziecko tworzy z nich co mu na myśl przyjdzie. Zabawa na długo wciąga. Do tego maluch rozwija swoją wyobraźnie i zdolności manualne. Produkt dostępny w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-17 11:28

bardzo solidne i trwałe

Klocki są znakomite, wykonane z bezpiecznego tworzywa którym jest drewno.
W bardzo ładnej żywej oraz różnorodnej kolorystyce.
Świetnie rozbudzają wyobraźnię dziecka i zachęcają do wznoszenia różnorodnych budowli a przy tym dają mnóstwo frajdy i wspaniałej zabawy.
Wspaniale uczą kolorów, można dzięki nim ćwiczyć umiejętności matematyczne poprzez różnicowanie wielkościowe, segregowanie, przyporządkowanie czy też przeliczanie. Myślę, że mają wszelakie zastosowanie wystarczy odrobina wyobraźni.
Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?