Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Maty edukacyjne


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
2 oceny

Cena: 129,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Edukacyjna Kosta/Mata BRU

Edukacyjna Kostka/Mata BRU Toys"R"Us przypadnie do gustu najmłodszym pasjonatom dobrej zabawy oraz aktywnego wypoczynku. Pomyśl, jak pragniesz spędzić czas, a zestaw z twoją drobną pomocą, przemieni się w wygodną matę lub efektowną kostkę. Liczne puzzle wraz z akcesoriami nie umkną uwadze dziecka. Warto sprawdzić każdy element, w końcu odkrywanie świata nie polega na leżakowaniu. Zabawki w dłoń i do dzieła! Potrząsanie, obracanie, dokładne oglądanie, to wszystko sprawia, że czas płynie niezwykle szybko i przyjemnie. Zmęczony brzdąc zregeneruje siły na macie, po czym podejmie nowe wyzwania. Edukacyjną kostkę z łatwością zdemontujesz, a ponieważ nie zajmuje wiele miejsca, możesz zabrać ją ze sobą także w plener.
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Edukacyjna Kosta/Mata BRU

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-11 10:40

polecam

Kostka edukacyjna daje wiele możliwości układania, dzięki temu dziecko czy się kolorów, kształtów itp. Jest wykonana z mocnych materiałów, ma ładne żywe kolory. Dziecko ma wiele możliwości zabaw z kostką :) Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-24 11:04

Świetna zabawa

Zdecydowanie polecam kostkę. Ma wiele ciekawych propozycji dla najmłodszych. Na pewno czeka je wiele radości i odkrywania nowych rzeczy. Kostkę można łatwo złożyć i rozłożyć w matę. Dziecko ćwiczy koncentrację oraz ćwiczy zdolności manualne. Zabawka warta swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?