Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Jeździki


Autor: TRU
Ocena:
2 oceny

Cena: 250 zł
Opis produktu

Toys”R”Us, Jeździk 4w1 Bruin

Jeździk 4w1 Bruin to wiele możliwości zabawy. Dla najmłodszych służy jako bujak, a gdy dziecko stawia pierwsze kroki przeradza się w chodzik. Po zdemontowaniu podnóżka zamienia się w stabilny jeździk. Idealna zabawka wspierająca rozwój motoryczny dziecka. Zabawka wydaje efekty dźwiękowe i dostępna jest w różnych kolorach. Produkt dostępny tylko w sklepach Toys”R”Us.
Oceny użytkowników produktu 

Toys”R”Us, Jeździk 4w1 Bruin

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 15:24

Rośnie wraz z maluchem

Jeździk jest wykonany z solidnego i bezpiecznego materiału. Ma ładne wyraziste kolory. Jest dostępny w rożnych wersjach więc każdy może sobie wybrać według własnego uznania. Zabawka rośnie z maluchem. Inwestycja na przyszłość. Jest wytrzymały więc nie tylko jeden maluch może nim się bawić. Jeździk pozytywnie wpływa na rozwój malucha. W jeździe towarzysza maluchowi wesołe melodyjki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-24 14:57

super

Jeździk jest bardzo kolorowy, bezpieczny i atrakcyjny dla dziecka, ma ciekawe elementów którymi dziecko może się bawić. Może służyć jako bujaczek oraz jako jeździk. Stabilny podczas poruszania dzięki temu dziecko nie spadnie dodatkowo ma boczne zabezpieczenia. Bardzo fajna zabawka dla każdego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?