Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Jeździki


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
2 oceny

Cena: 199,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Jeździk samolot Bruin

Jeździk samolot Bruin Toys"R"Us to wymarzony pojazd dla małych miłośniczek podniebnych przygód. Pojazd wygląda, jak prawdziwy samolot. Ma skrzydła i śmigło, które się kręci. Nie ulega żadnej wątpliwości, kto będzie królem placu zabaw. Wszyscy będą podziwiać ten fantastyczny różowy pojazd oraz umiejętności słodkiej pilotki.

Gdzie można kupić: w sklepie internetowym Toys"R"Us
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Jeździk samolot Bruin

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-01 18:16

brum brum

Mam ten jeździk w wersji "uniseks" i o ile córka na nim jeździła na zasadzie "pchajcie mnie - ja sobie posiedzę" tak synek na nim szaleje. Do przodu, do tyłu, w prawo, w lewo, kraks było już hoho i trochę a zabawka nadal żyje. Fajna, mocna, dodatkowo dźwięki i kręcące się śmigło urozmaicają zabawkę, Ponadto jest podnoszone siedzisko w którym dziecko może sobie schować coś niewielkiego. Polecam dla ruchliwego malucha :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-25 17:38

super

Rewelacyjny pojazd - samolot dla malucha. Koła miękkie, nie powodują zarysowań na podłodze, atrakcyjne śmigło które się obraca.Jeździk jest wygodny i bezpieczny dla dziecka. Posiada zabezpieczenia dzięki temu dziecko nie wypadnie, oparcie jest bardzo stabilne, kolorystyka idealna dla małej królewny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?