Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Lalki


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
4 oceny

Cena: 69,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Lalka DoktorYou&Me

Lalka Doktor You & Me marki Toys"R"Us to wspaniała lalka, dzięki której dziecko nauczy się, jak dbać i opiekować się maluchem. Lalka wykonana została z plastiku, ma fioletowo-różowy kombinezon. Za każdym razem, gdy lalka zostanie położona, jej oczy samoczynnie się zamkną. W zestawie znajdują się również: butelka, strzykawki, stetoskop i wiele innych medycznych elementów.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Lalka DoktorYou&Me

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-11 11:16

polecam

Świetna zabawka dla każdej małej dziewczynki. Duży zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie. Córka godzinami bawi się w lekarza, szpital, dom itp. Lalka wspiera rozwój dziecka, pobudza jego wyobraźnie. Dzięki wielu dodatkom zapewnia wiele godzin świetnej zabawy :) Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-03 23:06

duży zestaw

Bardzo ciekawy zestaw dla dziewczynek. Lalka bardzo ładna, spodoba się każdej dziewczynce. Elementów lekarskich dużo. Dziecko poznaje nowe nazwy, zapoznaje się z przedmiotami spotykanymi w przychodni zdrowia. Dziewczynka naśladuje mamę w opiece nad chorym dzieckiem albo doktora podczas wizyty u pacjenta. Zestaw pomaga wcielać się w role, odgrywać scenki i historie. Taki zestaw nadaje się do zabawy w dwie osoby, tak żeby każda mogła odgrywać swoją rolę. Cena bardzo przystępna. Całość nadaje się na piękny prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna
Katarzyna

2017-08-02 23:56

Lalka

Ładna fajna wytrzymała Lalka ale dodatkowe elementy nie za bardzo są jakościowo! Po za tym co tego wszystkiego przydala by się jakaś torba lekarska czy coś żeby można byłoby uporządkować te wszystkie elementy a tak to walają się gdzie popadnie a później giną w niewyjaśnionych okolicznościach! Po za tym stetoskop się popsuł! Pomaga w zabawie w doktora!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-18 17:24

bardzo fajna

Laleczka bardzo fajna , przyjazna wizualnie. Posiada dużo dodatków dlatego można się nią rewelacyjnie bawić. DZiecko może z łatwością nosić, przytulać lalkę, może leczyć. Wspaniale wpływa na wyobraźnię i kreatywną zabawę. Zachęca do pobudzania wyobraźni.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?