Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

inne zabawki


Pojemność: 1,2 kg ml/g
Autor: Joanna Walczak
Ocena:
3 oceny

Cena: 89,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Wózek do sprzątania z akcesoriami Vileda

Toys"R"Us Just Like Home Wózek do sprzątania z akcesoriami Vileda to kolejna funkcjonalna zabawka z niezwykle popularnej zabawy. Komplet wyposażony jest w wiele elementów, które nie tylko dostarczają wiele rozrywki, ale również pozwalają na zapoznanie się dzieci ze zwykłymi pracami domowymi. Zestaw pozwala na jednoczesną zabawę nawet kilkorga dzieci! Taka mała załoga sprawi, że cały dom będzie lśnił!
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Wózek do sprzątania z akcesoriami Vileda

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-06 22:48

Fajny wózek z akcesoriami dla małego odkrywcy

Córka taki zestaw dostała od chrzestnego. Jak widzi że ja sprzątam to od razu przyjeżdża z nim i bierze się za porządki. Może sprzątać i sprzątać, czasami nawet godzinami jest zajęta. Zestaw jest wykonany solidnego materiału, jest wytrzymały na uderzenia. Ma wyraziste kolory, wprowadza malucha w dorosłość i uczy robienia za sobą porządku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-31 15:05

Z takim sprzętem można wszystko

Moja siostrzenica wyciąga ten zestaw jak jej mama zaczyna sprzątać codziennie rano. Mała jest szczęśliwa, bo może pomóc mamie i wreszcie nie ma awantury o szczotkę. Teraz jest spokój i wspaniała zabawa towarzyszy każdego dnia dziewczynom. Wózek ma wszystkie najważniejsze akcesoria.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-31 22:21

Super zestaw

Całość zaskakująco przypomina prawdziwe narzędzia prawdziwej pani domu. Elementy solidnie wykonane, wydają się bym pomniejszoną wersją zwykłego zestawu. Zabawka przydatna dla cieci które są na etapie naśladowania czynności wykonywanych przez dorosłych oraz gdy chcą we wszystkim pomagać. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?