Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
3 oceny

Cena: 29,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Zabawka do Nauki Liczenia Imaginarium

Zestaw do Nauki Liczenia to kolejny produkt z serii Imaginarium, który w prosty i przyjemny sposób zachęci dziecko do przyswajania wiedzy. Edukacja nie jest taka straszna, jeśli dziecko posiada odpowiedni sprzęt. Wysoka jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ta prosta zabawka sprawi, że twój brzdąc stanie się geniuszem na miarę Einsteina.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Zabawka do Nauki Liczenia Imaginarium

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-24 16:42

Polecam

Wysokiej jakości drewniana zabawka, która jest bezpieczna dla maluchów. Zabawka pozwala na kilku etapowe wprowadzania nowych wiadomości. Rozpoczynając od ustawiania elementów na drążku, poprzez liczenie i naukę kolorów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-26 15:27

super zabawa

Taka prosta, drewniana zabawka, a potrafi zająć dziecko na długi czas. Piękne kolory przykuwają uwagę dziecka. Każdy rodzic dzięki tej zabawce z łatwością nauczy malucha liczyć, nazw kolorów, nawet w obcym języku. Kolorowe pierścionki dziecko może też zakładać sobie na paluszki co sprawia wielką frajdę. Dziecko może układać je kolorami na wystające drążki, a także według własnego pomysłu mieszać kolorowe pierścionki. Zabawka nie zajmuje wiele miejsca gdy jest złożona. W przypadku dzieci nie sprzątających po zabawie pierścionki mogą znaleźć się wszędzie. Rodzic powinien tez uważać na zabawę ze względu na wystające drążki. Ryzyko połknięcia pierścienia zerowe. Są wystarczająco duże nawet dla najmłodszych dzieci.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-19 17:24

układanka.

Z podobną układanką miałam do czynienia w pracy,gdzie przedszkolaki miały zabawkę polegającą na takim samym układaniu. Bardzo chętnie układały elementy.
Dzięki tej układance dziecko wizualnie rozpoznaje i dopasowuje ilość elementów do odpowiedniego kołeczka na który musi je poukładać. Dodatkowo maluch uczy sie i utrwala kolory a także przelicza elementy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?