Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Toys R Us


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Joanna Walczak
Ocena:
3 oceny

Cena: 29,99 zł
Opis produktu

Toys"R"Us, Zestaw do Malowania Palcami

Zestaw do Malowania Palcami Toys"R"Us to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz poprawia sprawność manualną. Trening paluszków jest niezmiernie ważny przy nauce pisania. Soczyste kolory i proste zasady to najprostszy przepis na wspaniałą zabawę. Farbki znajdujące się w zestawie nie zawierają szkodliwych substancji.

Gdzie można kupić: sklep internetowy toysrus.pl
Oceny użytkowników produktu 

Toys"R"Us, Zestaw do Malowania Palcami

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Radek Willecki
Radek Willecki

2017-11-24 16:13

Polecam

Rozwijanie zdolności manualnych u dzieci jest bardzo ważne. Zestaw farbek do malowania palcami pomaga nam te zdolności rozwijać. Soczyste kolory sprawiają, że dziecko chętnie sięga po farbki. Bardzo ciekawa forma spędzania czasu wolnego.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-25 10:49

super zabawa

Zestaw do malowania palcami to ogromna frajda dla najmłodszych dzieci. Możliwość maczania paluszków w fabie i malowanie nimi po kartce to świetna zabawa. Jednak podczas takiej zabawy zwykle całe otoczenie jest pobrudzone farbą. Zaczynając od stolika, ubrań dziecka a kończąc na umywalce gdy dziecko myje rączki po zabawie. Plusem jest, że farbki świetnie można usunąć z każdej powierzchni. Po praniu na ubraniach również nie zostają ślady. Ja zawsze tez kontroluję aby dzieci nie mieszały farbek, aby po każdym użyciu wycierały paluszki w chusteczkę. W innym przypadku od razu kolory farbek byłyby pomieszane. Mimo to dzieci świetnie się bawią i uwielbiają taką formę zabaw plastycznych.Farbki starczają na długi czas chyba że dziecko nabiera na paluszek ogromną ilość farby. Najlepiej kontrolować taką zabawę. Według mnie taki zestaw nie nadaje się do samodzielnej zabawy dla maluszków.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-23 22:19

Wielka frajda

Jeżeli chcesz sprawić dziecku prawdziwą zabawę to wystarczy kupić taki zestaw. Dziecko cieszy się bardzo, że może malować palcami. To najlepsze! Do tego farby nie szkodzą. A dziecko ćwiczy zdolności plastyczne i manualne. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?