Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tragiczny los dzieci - żyją pod ziemią!

| aktualizacja: 23.02.2015 | 1

Ania, którą widzisz na zdjęciu, mieszka pod ziemią już od 6 miesięcy. Takich dzieci w Doniecku, jak ona jest wiele. Pomóż im już dziś!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dziecko, wojna, Ukraina
fot. materiały prasowe

Wojna a losy dzieci

Wiesz o tym, że wraz z eskalacją konfliktu na Ukrainie, wiele dzieci z miast takich jak Donieck, jest zmuszonych do ukrywania się w kanałach i piwnicach? Nad nimi toczy się wojna. Każdego dnia całe rodziny drżą o swoje życie. Sytuacja jest dramatyczna.

Dzieci żyjące pod ziemią

Ania wraz z bratem Sashą, mamą i babcią ukrywają się w piwnicach szpitala w Doniecku. Rodzina znalazła tam schronienie przed trwającymi na powierzchni ziemi walkami. Są takie dni, gdy nikt z nich nie wychodzi na zewnątrz. Brakuje wszystkiego - pożywienia, ciepłych ubrań, środków czystości, koców. Warunki w których zmuszeni są żyć, to z pewnością nie miejsce dla dzieci, ale nie mają wyboru. Tu chodzi o ich życie!

Pomóż Ani i innym dzieciom!

Zwracamy się do ciebie z prośbą o pomoc dla dzieci mieszkających za naszą wschodnią granicą. Tam rozgrywa się dramat tysięcy najmłodszych mieszkańców Ukrainy. Nie bądź obojętny na ich cierpienie. Najbliższy transport do Doniecka planowany jest na ten tydzień. Pomoc potrzebna jest natychmiast!

Przejdź na naszą stronę  akcji ratunkowej Unicef  i przekaż darowiznę.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Magda
Magda | 2015-02-24 10:02 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Byłam z Unicef w Kongo. Widziałam, jak Unicef pomagają dzieciom. Dzieciom, które niczemu nie są winne, którym rozpada się świat, gdy dorośli prowadzą wojny. Teraz dzieci tak blisko potrzebują pomocy. Nie udawajmy, że to się nie dzieje.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?