Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Aflofarm


kategoria:

Preparaty dla dorosłych


Pojemność: 30 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
1 ocena

Cena: 13 zł
Opis produktu

Travisto, sumpelent diety wspomagający trawienie

Składniki suplementu diety Travisto wspierają trawienie tłuszczów i zdrowy układ pokarmowy, wspomagając pracę wątroby i dróg żółciowych, wydzielanie soków trawiennych, eliminację nadmiaru gazów, pracę jelit i żołądka. 2 tabletki zawierają:

  • Wyciąg z mięty pieprzowej (100 mg), który wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga zachować zdrowy żołądek.
  • Wyciąg z ziela karczocha (240 mg), przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. 
  • Ekstrakt z owoców kopru (40 mg), który wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów oraz pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczów. 
  • Wyciąg z ostryżu długiego (200 mg), pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów. 
Opakowanie zawiera 30 tabletek.

Gdzie można kupić: www.i-apteka.pl

Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego oraz pomaga zachować zdrowy żołądek. 
Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. 
Ekstrakt z owoców kopru wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów oraz pomaga w prawidłowym trawieniu tłuszczy. 
Wyciąg z ostryżu długiego pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów.
Oceny użytkowników produktu 

Travisto, sumpelent diety wspomagający trawienie

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-23 07:58

Polecam !!!

Gdy dopadły mnie dolegliwości trawienne , pobiegłam do apteki i pani aptekarka poleciła mi właśnie Travisto, nie znałam tego leku wcześniej kupiłam. Wzięłam tabletki, po jakimś czasie moje dolegliwości minęły, poczułam ulgę. Travisto zadziałał, pomógł mi. Łatwo dostępny i nie drogi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?