Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

5 kroków, aby skutecznie przegonić nudę!

| aktualizacja: 12.05.2015 | 0

Nie wiesz, jak spędzić wolny czas z dzieckiem? Dopadła was rutyna, a wasze dotychczasowe zabawy już się wam znudziły? Trip Kids Zone pomoże wam przegonić nudę raz na zawsze.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Trip Kids Zone
fot. materiały prasowe Trip Kids Zone
Kiedy każdy dzień zaczyna być podobny do poprzedniego, a my odczuwamy coraz większe znużenie codziennością, najlepiej, i to jak najszybciej, podjąć radykalne kroki i przełamać ciążącą rutynę. Zobacz, jak efektywnie rozprawić się z nudą.

Krok pierwszy: obowiązkowa zmiana otoczenia

Krótszy lub dłuższy, tylko za miasto lub na drugi koniec kraju, każdy wyjazd i zmiana, tak dobrze znanego nam otoczenia będzie ciekawym urozmaiceniem. Decydując się na hotel lub pensjonat, warto pójść odrobinę dalej i zadbać o odpowiednie, angażujące atrakcje dla dzieciaków, dzięki czemu zapewnimy sobie odrobinę relaksu i chwilę upragnionego wytchnienia.

Krok drugi: czas na zabawę!

Sam wyjazd z domu często nie wystarczy. Dzieci domagają się zabawy i atrakcji. „Nie mam czasu na nudę!” – to motto, które bezwzględnie trzeba wprowadzić w życie, by raz na zawsze przełamać rutynę. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi Trip Kids Zone! To unikalny program animacji dla dzieci, z którym podróżujemy w wyobraźni, śpiewamy i tańczymy, gotujemy i pieczemy, ale przede wszystkim świetnie się bawimy w najpiękniejszych zakątkach Polski, z dala od zgiełku wielkiego miasta.


Krok trzeci: w zdrowym ciele zdrowy duch!

Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu czy wręcz przeciwnie, nie możesz odciągnąć go od komputera? W takim razie pora na prawdziwy sportowy survival. Plac zabaw, dmuchane zamki do skakania, boiska i korty to znany standard. Warto więc wybrać się na rowerową, rodzinną wycieczkę po okolicy, zagrać z drużyną rugby czy urządzić szkołę przetrwania w pobliskim lesie. Atrakcji i możliwości jest mnóstwo, a to wszystko po to, by skutecznie rozwiać nudę.


Krok czwarty: jak przemycić trochę nauki?

Nie każdy wyjazd uda nam się zgrać z ładną pogodą, a to może pokrzyżować nawet najlepszy plan atrakcji na zewnątrz. Wtedy właśnie doceniamy wsparcie animatorów, którzy zabiorą nasze pociechy na Planetę Robotów, czyli zajęcia z robotyki i nowych technologii, innym razem na zajęcia dla początkujących piosenkarzy oraz takie, które uczą opieki nad zwierzętami. Animacje w hotelach objętych programem Trip Kids Zone skupiają się na rozwoju przez dobrą zabawę, biorąc pod uwagę to, co aktualnie uwielbiane przez dzieci.

Krok piąty: odkrywamy!

Podczas rodzinnego wyjazdu zależy nam też, by dzieci wyniosły z niego coś więcej i prócz niekończonej się zabawy poznały trochę kultury, zobaczyły ciekawe zabytki czy muzea. Niestety takie przedstawienie sytuacji gwarantuje kompletne zanudzenie i zniechęcenie naszych pociech. Na szczęście i tu możemy liczyć na Trip Kids Zone, gdzie mali Odkrywcy udają się na prawdziwą wyprawę do bacówki, by odkryć tajemnicę powstawania zakopiańskiego oscypka, mieszkają w wiosce indiańskiej i poznają zwyczaje rdzennych mieszkańców Ameryki lub odkrywają kulturę latynoamerykańską, śpiewając razem z uwielbianą Violettą.

Trip Kids Zone to propozycja, z którą nuda nie ma szans. Sprawdź sam, odwiedzając jeden z hoteli objętych programem. Wszystkie zapewniają najlepsze animacje w Polsce, przestronne pokoje zabaw oraz wyjątkowe oferty pobytów tematycznych. Więcej szczegółów: www.kids.trip.pl.  Tego po prostu, nie można przegapić!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?