Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Trudno się dziwić, że te zdjęcia robią furorę w internecie ;-)

| aktualizacja: 27.07.2016 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
informacja o ciąży
fot. Kevin/Facebook
Ta para wpadła na niezwykle zabawny pomysł, by powiadomić swoich znajomych o wielkim wydarzeniu w ich życiu!
Coraz więcej kreatywnych i zabawnych pomysłów na powiadamianie wszystkich o ciąży pojawia się w internecie. Pomijając fakt, czy powinno się to robić, czy też nie, doceniamy takie pomysły, które oprócz funkcji informacyjnej, pokazują także realia.

9 sposobów jak powiedzieć facetowi o ciąży

Tej parze się to udało. Oprócz wyraźnego przekazu – spodziewamy się dziecka, pokazała jeszcze jakie emocje temu towarzyszą, zwłaszcza gdy na świat ma ich przyjść... troje!

Pierwsze zdjęcie to zadowolony przyszły tatuś, który trzyma tabliczkę z napisem "jesteśmy w ciąży". Jego partnerka w wymowny sposób pochylona nad sedesem, pokazuje to, co pierwsze kojarzy nam się z 1.trymestrem, czyli niestety nudności i wymioty.


fot. Kevin
Drugie zdjęcie jest jednak zdecydowanie bardziej zabawne. Tym razem to przyszły tata symuluje wymioty. Dlaczego? Odpowiedź jest na kartce, trzymanej przez jego zadowoloną partnerkę. Napis obwieszcza, że para spodziewa się trojaczków!


fot.Kevin
Trudno się dziwić reakcji taty. Wiadomość taka może naprawdę zaskoczyć i zdenerwować. A w nerwach, wiadomo, człowiek może poczuć się gorzej ;-) Rodzicom gratulujemy zarówno wspaniałej nowiny, jak i pomysłu na poinformowanie wszystkich. 

A Ty pamiętasz w jaki sposób powiedziałaś bliskim o swojej ciąży?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?